Kde zoženiem vstupenku na cirkus Aleš?

25jajaja
21. máj 2023

Prosim Vas info, kde sa da zohnat? Dakujem

doriiis
21. máj 2023

@25jajaja ....u nás takto na konci roka ho dostáva každé dieťa v škôlke.Asi sami ich tam posielajú,neviem

patka06
21. máj 2023

Vstupenky zadarmo dostávajú deti v škôlke, aj na 1.stupni ZŠ. Dospelý doprovod normálne platí.
Ak chceš platené lístky, rezervuješ https://www.cirkus-ales.sk/Vstupne.html

rachel36a
21. máj 2023

Ak chces tie zadarmo co davaju v skolkach, skolach, tak tie si mozes aj vytlacit z ich stranky..

25jajaja
autor
21. máj 2023

@doriiis ale cirkus je uz buduci tyzden

25jajaja
autor
21. máj 2023

@rachel36a ano to staci?? Nemusi to mat nejaky presny rozmer? Ci to neriesia ze je vytlacene.?

doriiis
21. máj 2023

@25jajaja ...keby som mala,poslala by som ti.Ja osobne uprednostňujem lóžu,priamo pri manezi

rachel36a
21. máj 2023

@25jajaja ano staci...minuly tyzden boli u nas v MT a kamoska tiez zhanala...zavolala do cirkusu a povedali jej, že staci ked si ju vytlaci...rozmer neviem aky tlacila

25jajaja
autor
21. máj 2023

@doriiis preco? Je to velky rozdiel? Nebola som v cirkuse hadam 20 rokov, uz neviem ako to tam je a chcem zobrat prvykrat 4 rocnu dcerku, neviem ako bude reagovat, je to bojko, tak preto som myslela ze mozno lepsie dalej sediet...

radkaradix
22. máj 2023

normalne kupis na mieste, kazdy stvrtok je jednotna akciova cena 7 eur pre dospelych aj deti, ak neprides uplne medzi poslednymi, miesto v lozi si chytis ;)

radkaradix
22. máj 2023

@25jajaja a ak je bojko, tak radsej nie do loze, lebo my sme sedeli rovno v prvom rade a teda tie zvierata a motorky nam sli rovno popred oci, chlpi z koni a tiav napadali na cukrovu vatu aj do popcornu :D :D

25jajaja
autor
22. máj 2023

@radkaradix ved prave radsej na tribunu s tym, ze ja zaplatim a pre dceru som chcela tu Volnu detsku vstupenku, preto som sa pytala ze kde ju zozeniem