Zoznam vecí do pôrodnice Poprad

26. aug 2022

Ahojte, prosim baby, mozete tu dat screenshot zoznamu veci do porodnice v PP? Nejde mi to stiahnut, nechapem preco, alebo teda ak sa najde nejaka dobra dusicka, co by mi tu napisala, co realne potrebovala v roku 2022 do tejto porodnice budem velmi vdacna...zaujimaju ma veci k porodu, po porode a aj pre babatko co vsetko treba ci aj perinku vlastnu atd....doklady uz nachystane mam, tie netreba...dakujem velmi pekne !

katie253
27. aug 2022
anda_panda
27. aug 2022

Ja som rodila 09/2021 a teda riadila som sa zoznamom co dala katie nizsie.... Co sa tyka veci pre teba, urcite uterak,papuce,poporodne vlozky a nohavicky - radsej viac ak by si mala velke krvacanie, odporucam slapky do sprchy, a este mne bolo aj dost horuco,potila som sa takze radsej aj jedny nocnu koselu alebo pyzamo navyse.

Pre babatko mi netrebalo absolutne nic okrem jednorazovych plienok a vlhcenych utierok. Vsetko ostatne aj oblecenie mi poskytli tam, potom mi len manzel pirniesol oblecenie ked nas prepustali.

Kludne sa pytaj ak mas nejake konkretne otazky 🙂

vakana
28. aug 2022

Ja by som ešte odporučila pribaliť tenkú čiapočku pre bábätko, na chodbách bol dosť nepríjemný prievan (podľa mňa je to pohodlnejšie ako bavlnená plienka prehodená cez hlavičku).

autor
14. sep 2022

@anda_panda dakujem krasne za odpoved,,mozno trapna otazka, staci jedno balenie 30 ks vloziek alebo to je malo? mam chicco :D plienok kolko??? to velke balenie ci staci take to mensie...pampersky kupujem

autor
14. sep 2022

@vakana dakujem krasne za odpoved, urcite zalim aj ciapocku....co sa tyka tych nadstandard. izieb vraj nie su pristupne, neviete nieco o tom??? to len tak pre zaujimavost, mozno by ani nebola volna ked tam budem ja :D

autor
14. sep 2022

@katie253 dakujem krasne 🙂

anda_panda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anda_panda
14. sep 2022

Co sa plienok tyka mne uplne stacilo to male balenie, tiez som mala pampers 😊 a vloziek 30 by ti asi malo stacit, ale uprimne sa uz nepamatam kolko som ich mala so sebou 😁 ved keby nahodou vzdy ti vie manzel alebo hocikto priniest ak bude treba 😊 drzim palce 🍀

autor
15. sep 2022

@anda_panda ďakujem 🍀🌞

mata345
28. sep 2022

Ahoj ja som rodila som v júni nadštandardné izby neboli bohužiaľ .

autor
28. sep 2022

@mata345
Dakujem krasne...to ich stale prerabaju?

mata345
29. sep 2022

No odpoveď som nedostala keď som sa pýtala. Jednoducho mi vravela že nadštandardné teraz niesu .

habibi2023
20. aug 2023

@katie253 aky neparfumovany krem pre babatka ste mali?

autor
20. aug 2023

@habibi2023 ahoj...uz mame 9 mesiacov a ked chces fakt dobru radu tak za mna jednoznacne indulona ak bude mat babatko suche miesta...inak nic...po mesiaci som zacala pouzivat weledu, ta naozaj nema ziadne sracky s prepacenim

autor
20. aug 2023

Ani sudocrem neodporucam....skor bepanthen alebo olivovy olej minerva znacka (v bille dostat)

katie253
4. sep 2023

@habibi2023 modrú indulonu