Brintellix na depresiu, skúsenosti?

monca0021
17. jún 2019

Ahojte. Dnes pridali mame tento liek Brintellix na depresiu. Máte snim skúsenosti? Zabral Vám? Už sa dlho trápime lieky nezaberajú tak snáď už toto bude ten správny

sintra
17. jún 2019

Mne vobec nesadol.

sisa_s
17. jún 2019

Kazdemu cloveku zaberaju antidepresiva inak, preto je nezmysel pytat sa na skusenosti inych 🙂 ucinok antidepresiv nastupuje po dlhsej dobe, priblizne po mesiaci 🙂

baby26
17. jún 2019

Ahoj ja som ho brala ale mne nepomahal.

baby26
17. jún 2019

Ja beriem Dulseviu ta mi velmi pomohla

helen4
17. jún 2019

@monca0021 mne sadol,super

zobaka
27. dec 2021

Ahoj Monca, ako ti nakoniec bolo po Brintelixe? ja som zacala teraz brat, ale zive sny,nocne potenie, nevladnost, tras, ako s tym do prace pojdem netusim

bambuliatkom777
29. mar 2022

@monca0021 ahoj. Pre mňa určite zázračný liek. Neviem si ho vynachvalit. Od kedy zabral, môj život sa dostal na správnu úroveň.A to som mala ťažké depresívne stavy. Teraz ma všetko teší, rada chodím do práce, neviem sa dočkať rána, kedy budem môcť znova konečne žiť ako predtým.

zobaka
24. apr 2022

@bambuliatkom777 ahoj, za ako dlho ti zabral?beries 10 mg?aj na uzkosti ti pomohol? Mne akosi nechce zabrat :(

bambuliatkom777
25. apr 2022

@zobaka ahoj. Myslím tak 3tyzdne.Zdalo sa mi to ako večnosť. Ja som úplne iný človek a to som nemala chuť žiť, mala som samovražedné myšlienky, nebola som schopná bežne existovať, nič som nerobila len spala. Som rada, že po rokoch trápenia sa v depkach som konečne stabilizovaná.

zizifif
23. máj 2022

@bambuliatkom777 Prosim Ta ako Ti prebiehal nabeh na Brintellix.Velmi ma zaujal tvoj pribej so stastnym koncom. Ja ho beriem piaty den 10mg a je to hodne zle. Palenie a tlaky v hlave, silna nervozita,myslienky. Popripade kolko si brala v zaciatkoch ukludnkovakov. Napr Lexaurinu. Dakujem za odpoved a drzim palce

bambuliatkom777
23. máj 2022

@zizifif ahoj. Predtým som brala alventu, ale akoby neucinkovala.Asi 3 týždne mi bolo veľmi zle, aj keď som brala prvý týždeň len polku brintelixu.Potom už celú s jedlom a pomaly sa zle stavy vytracali. Zhruba po 3tyzdnoch som začala pociťovať po rokoch konečne radosť zo života.

bambuliatkom777
23. máj 2022

@zobaka 3 týždne určite. Nič iné neberiem.

bambuliatkom777
25. aug 2022

@monca0021 ahoj. Mne sadol super. Je zo mňa úplný iný clovek

zobaka
25. aug 2022

ja som ho musela po 5 mesiacoch trapenia vysadit, nielenze ziadny ucinok, ale mi bolo este horsie

macik6
23. okt 2022

@bambuliatkom777 ahoj aj mne ho predpisal lekar no este len druhy den beriem zda sa mi ze sa mi vyrazky zacali od neho na tvari neviem ci to s tym ma spolocne uvidim ako bude zaberat lekar vravel ze nie je navykovy no trochu sa bojim ze lieky takeho typu su vsetky navykove

macik6
23. okt 2022

@bambuliatkom777 nemali ste ziadne neziaduce ucinky po nom?

bambuliatkom777
23. okt 2022

@macik6 vôbec nie. Práve naopak, po 3tyzdnoch zabrali a bol zo mňa nový človek.

bambuliatkom777
23. okt 2022

@macik6 nieje návykový. Beriem ho dlho a iný nechcem. A ta pleť nieje určite z toho.

zobaka
23. okt 2022

@macik6 to prejde ako si telo zvykne, vacsinou sa tiez na zaciatku trochu vyhadzem z novych liekov

macik6
26. okt 2022

@bambuliatkom777 ja som zacala mat bolesti hlavy neviem ci je to z pocasia alebo z liekov no este len tri dni ho beriem a aku zmenu ste pocitovala na sebe?

bambuliatkom777
26. okt 2022

@macik6 žiadnu.

macik6
26. okt 2022

@zobaka fuha to nie je dobre

ballovat
15. nov 2022

@zobaka po 3-4 tyzdnoch zacina ucinok lieku....ak sa po 4 tyzdnoch nezbadas ze sa zlepsuje treba lekaroci povedat...ja ho beriem uz mesiac a az teraz som sa polepsil samozrejme ma kombinoval neurolom za silne stavy uzkosti a nervozitu

zobaka
15. nov 2022

@ballovat neberiem ho už dlho, absolútne zbytočný liek to bol v mojom prípade, ešte mi aj zhoršoval uzkosti

macik6
22. nov 2022

@zobaka mne najprv nerobil zle len sa zdalo ze sa mi zacina zvysovat tlak

zobaka
22. nov 2022

@macik6 tusim zo zaciatku som aj ja mala ten pocit, ale to robia len tie lieky, ktore vychytavaju aj adrenalin, Brintelix ma take zvlastne posobenie, ale nemal by vseobecne zvysovat tlak, tie ktore zvysuju su Laventa, Wellbutrin, tam je to masaker

miriama11
23. nov 2022

@macik6 ja berem 8 den ale ja mam stale poci ako keby som bola opita alebo ako to popisat, ja sa ani necitim nejak psychycky zle ale mam pocit ze mam taky rozkyvany pohlad alebo hlavu
. Este cakam ci to prejde, aj som vahala ci ich vobec brat ale nakoniec som zacala brat a zatial to neni nejak ok

zobaka
24. nov 2022

@miriama11 este kratko beries Brintellix, malo by sa to stabilizovat a potom dufat, ze zaberie, ja som ho zbytocne 5 mesiacov brala

miriama11
24. nov 2022

@zobaka ja mam iba 5mg davku ale mi dnes vravela ze mam dat 10 aj ked pred tym vravela ze staci 5 . 😏nesom spokojna .mne bolo vlastne zle len kolo menstruacie , mala som depky a uzkosti a vnutorne napatie ale potom vsetko ok .

zobaka
24. nov 2022

@miriama11 no 5 je malo, po tyzdni dvoch treba na 10 navysit, ja som nemala absolutne ziadne ucinky, akurat prve dni mi bolo teplo z neho, ale zial ulava ziadna a uzkosti este horsie