Nezvládam stresové situácie

labelo
9. aug 2013

robila som pred týždnom v praci skušku,v ktorej som jedina ja neuspela 😒 nakolko vobec nezvladam stresove situacie,som z toho velmi nervozna stale mi to behá hlavou neviem na to zabudnut,nemožem spat,hučí a bolí ma hlava a žaludok,neviem sa s tým vyrovnat,skusala som aj vypadnut von,alebo čítat knihu,ale moja mysel sa k tomu stale vracia,dokonca som z toho stresu začala krvacat,prosim poradte niečo ako sa mam ukludnit,nechcem to riešit žiadnymi liekami,aj ked som rozmyslala,že si kupim na spanie/nemyslim žiadne silne lieky,len ktore by ma upokojili/ a celý vikend prespim,dakujem

barborka2708
9. aug 2013

ahoj, jednoducho na to nemysli, stavaju sa ovela horsie veci 😒 nerobi ti to dobre zbytocne sa stresujes,tym ze budes na to stale mysliet nic nevyriesis,skus ist s kamoskami niekde von vyventilovat hlavu 😒 ono sa mi to lahko pise je ta uplne chapem ,skoda ze sa neda rozkazat hlave aby na tu situaciu stale nemyslela 😒 ale jedno ti radim dobre tabletky na spanie ani neskusaj su velmi rychlo a lahko navykove 😒 drzim ti palce 🙂

anuska74
9. aug 2013

Skús si niečo vybrať s BAChových kvapiek, ako takú barličku a užívať v stresových situáciách.
A odporúčala by som nejaký tréning ako zvládať stres. situácie, prípadne navštíviť psychologičku, to nie je žiadna hanba.

iwesska
9. aug 2013

Ja tiez mozem odporucat Bachove kvapky - ale najlepsie usite na mieru. Ja to velmi dobre poznam, neda sa na to nemysliet, neda sa niektore veci nevsimat, ked telo reaguje. Mne teraz akurat homeopatka dala a fakt mi to pomaha, uzivam to az 4x denne zmesku so 7 rastlin. Ale daju sa aj kupit volne na nete.

labelo
autor
9. aug 2013

tie Bachove kvapky mi vedia k čomu dopomoct ?ešte som o tam nepočula,dakujem

zuzuliak1981
9. aug 2013

Z vlastnej skusenosti odporucam dodavat magnezium. Ja vobec nezvladam stresove situacie, dokazu ma rozhodit uplne hluposti. V praci som jeden cas bola pod takym stresom, az mi zacali trpnut ruky a v noci som dostavala krce do lytok.

evinka83
9. aug 2013

Magnezium je fajn, aj Bachove kvapky,aj B6, ale co takto rozobrat to s nejakym,,profesionalom´´ lebo to z nieco prameni a ked pride na to z coho, da ti terapiu a budes v pohode na vzdy aj bez podpor.liecby...