Bolesť zuba po koreňovej výplni

veva1111
5. dec 2016

Ahojte
Je normalne ze ma boli zub po korenovej vyplni ? Moja zubarka mi ju robila v piatok... predtym my vyberala nerv a mala som tam aj liecivu vlozku... vtedy ma bolel ten zub len niekedy... ale odkedy mi robila korenovu vypln ma zacal bolet na poklepanie a na dotyk... dnes som bola u mojej zubarky robila mi RTG a povedala ze tam nic nemam... ze to chce len cas ... len ja sa bojim ze mam zapal okostnice zistila by to zubarka na RTG ?

tanecnica82
5. dec 2016

@veva1111 mna po vyplni bolel mesiac. neboli to nejake ukrutne bolesti ale citila som. Na chlad a teplo reagoval este pol roka. Teraz je uz rok po a je fajn, neboli nic

alias313
5. dec 2016

@veva1111 ja som po korenovej vyplni 2 mesiace..a boli ma hore dasno a reaguje to niekedy na teple a studene.doktor mi robil rtg a vsetko v poriadku...

@tanecnica82 juuj az pol roka bolo citit?😨tak to si este uzijem...doktor vravel ze to zvykne dlhsie boliet este..ale cakala som daky mesiac,dva..

tanecnica82
5. dec 2016

@alias313 presne aj mna tak bolelo... bolo to citlive dost dlho no postupne prestalo

candii
5. dec 2016

Aj mne reagoval zub na korenovu vypln hodne dlho.. aj teraz sem tam .. ja mam predny robeny

alias313
5. dec 2016

@tanecnica82 tesim sa na chvilu ked to uz bude😂Dnes mi este aj nafukalo na to von,tak som si aj tabletku musela zobrat.Tak uz len cas tomu treba.