Idú vždy prvé predné dolné zúbky?

maznacik40
12. nov 2013

Poradí niekto idú vždy prvé predné dolné zúbky , mojej malej som si všimla bielu bodku na ľavej strane dole , môže ísť aj ten prvý či nie , ďakujem

katie555
12. nov 2013

moze ist ktorykolvek ako prvy...Nam asi od 4 roch mesiacov vyzeralo ze pojdu horne prve , ale nakoniec predsa to boli spodne..Potom sme mali vrchne dva, dalej hornu dvojku a dolnu dvojku na lavej strane, teraz horna dvojka na pravej , a dolna lava trojka...Boli sme u zubara ( mala ma rok)a vobec sa nad tym nepozastavoval ze nejdeme 'podla ucebnice'
Uplna pohoda, kazde dieta je individualne ....

zuzinka1989
13. nov 2013

ano, moze ist prvy ktorykolvek....kazde dietatko je ine a to, ze nieco je tak u vacsiny deti este neznamena, ze to tak bude aj u toho tvojho 🙂 nie je to ale ziadna chyba...

lucijja
13. nov 2013

heh, mojej malej vyšla prvá dvojka dole, potom dvojka hore na opačnej strane, potom jednotka dole, potom tuším nejaká trojka..😀 no istú dobu keď sa vycerila vyzerala faaaaakt zaujímavo... 😀 😀

vanmar
13. nov 2013

moj syn sa narodil s dolnými jednotkami,mal ich asi 2mm vonku,ked mal 5 mesiacov,začali sa mu prerezávat horné dvojky, vyškerený bol vždy od ucha po ucho,a my s ním.a až potom mu vyliezli horné jednotky.

ivuska027
13. nov 2013

nam isli horne dvojky, potom spodne jednotky, horna jednotka, spodna dvojka, horna jednotka a spodna dvojka 😀

saritus
13. nov 2013

mojej dcérke vyšla prvá horná dvojka - aj detskej pediatričke bolo z toho smiešno, a ako druhá vyšla horná jednotka hneď vedľa 😀 ...takže to,že prvé majú vyjsť dolné jednotky vôbec nie je pravidlo

shania31
13. nov 2013

Nam u obidvoch isli ako prve dolne jednotky - najprv lava dolna jednotka a potom prava dolna jednotka. A neskutocne zli boli, zle spinkali, budili sa s placom atd.

iva187
13. nov 2013

synovi vysiel najskor horny zubok jednotka a veeelmi dlho to tak mal =D asi az po mesiaci mu sla druha jednotka.... =) teraz ma hore 6zubov a dole 2 =)