16 mesiacov od pôrodu a menzes nikde

brnka
22. okt 2012

Baby je to v poriadku? Doktor sa na preventivke tvaril, ze je to ok, ale mne sa to nejako nezda..... Beriem antikoncepciu Azalia.

sendy182
22. okt 2012

@brnka kojíš?

jankaferancova
22. okt 2012

@brnka ja som dostala prvu MC po 7 mesiacoch od porodu,ale poznam baby,ktore dostali MC uz po 3 mes. alebo aj viac ako po 2 rokoch.Kazda zena sme ina,kazdej jednej z nas reaguje organizmus na hormonalne zmeny inak.ja este stale maleho kojim teraz ma 20 mes. a nie len dojciace zeny cakaju tak dlho na MC.takze ked Ti lekar povedal,ze je to ok tak sa neboj,ona raz pride 😉

gubcikova
22. okt 2012

@brnka azaliu beriem aj ja nonstop.prvú ms som dostala hned po nasadení azalie a odvtedy nič.pri dcérke som antiku nebrala,kojila som a prvá ms mi prišla v 13mes.

jaja018
22. okt 2012

Ked kojis je to ok. AK nie tak to ok neni. Ja som skoro pol roka od porodu a 3 mesiace som nekojila a menzes nikde. Brala som hák cerazette aj ked som nekojila lebo mi vyhovovala. Aj po bynechani hak menzes nedošiel. Začala som brať hak yadine kde je 21 tabliet a potom pauza a vtedy mi menzes uz prišiel

brnka
autor
22. okt 2012

@sendy182 nekojim uz 10 mesiacov

brnka
autor
22. okt 2012

@jaja018 takze myslis, ze treba zmenit tabletky? Ja som z toho v rozpakoch, ze mi gyn. tvrdi, ze je to normalne. Stale som snivala o tom, ake by to bolo bez menzesu a teraz mam z toho nervy.

gubcikova
22. okt 2012

@brnka určite zmeniť tabletky

diankakandrova
22. okt 2012

treba zmenit tabletky 🙂 a uz nekojis 10 mesiacov a mliecko sa ti uz stratilo? @brnka

jaja018
22. okt 2012

Mne zmena tabletiek pomohla. Nechcem ta strašiť ale mne uz po 3 mesiacoch zacal robit paniku že to neni dobre. Že skusime zmeniť tabletky, a ak menzes nepríde v pauze medzi blistrami tak mam hned dojst. Že budu robiť testy ci klesli hormóny tak ako mali, ci prebieha ovulacia, či je maternica úplne stiahnuta tak ako ma a ja neviem čo este. Ale možno tí fakt tiež stačí iba zmeniť tabletky

brnka
autor
22. okt 2012

@diankakandrova, ked si potlacim bradavky, tak vyjde par kvapiek, ale to je tak vsetko.

Baby dakujem za rady, mozno skusim najprv tabletky vysadit...... prip. to skonzultujem s lekarom.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre