4 sekcie?

zuzanajamriskova
14. máj 2019

Ahojte mam za sebou tri sekcie bez. Troch chlapcov 10, 7 a 1rok. Chceli by sme este 4dietatko ked bude mat najmladsi 3roky. V tom case budem mat 32rokov. Urcite mi tu budete pisat ze som nezodpivedna a ze je to riziko. Toto vsetko viem aj ake su rizika. Prve tri prebehli bez komplikacii aj tehu bolo cely cas v poriadku. Chcem sa len spytat mamiciek ktore maju 3 a viac sekcii ktoreho doktora alebo nemocnicu by odporucili? Ja som rodila vo Zvolene no pri poslednej sekcii tam uz bol novy primar ktory je zasadne proti sekciam a dal mi to dost na oddeleni pocitit ze mnou opovrhuje. Takze ak mate vyborne skusenosti niekde inde budem rada ked mi niekoho odporucite

barbie1981
14. máj 2019

@zuzanajamriskova ahoj poznám mamičku co ma za sebou 6 sekcii, rodila všetky v Ružomberku.

lenkadaisy
14. máj 2019

@zuzanajamriskova ahoj sice ja nemam tolko deticiek ale moja suseda ma za sebou 4 sekcie vyborny primar je u nas v LM
Ako nikto ti nemoze zabranit mat dalsie dietatko a pokial si uvedomujes rizika je to cisto na tebe
Ale spat k lekarom
Sledovali ju uplne od zaciatku ale vsetko prebehlo v poriadku

rik01lulaka
14. máj 2019

@zuzanajamriskova primár vo Zvolene Molitoris? No nie je zástanca sekcií, aspoň som z neho mala taký dojem, ale podľa mňa ako to cíti zo ženy a keď inak uz nejde tak urobí aj sekciu, ja som za ním šla aby mi odsúhlasil VBAC a po prvej konzultácii som odchádzala ako handry, ďalšia poradňa úplne super nedala som sa a na rovinu a odhodlané s ním komunikoval, vtedy zmenil rétoriku voči mne aj on...môj názor a inak on je pre mnohé ženy pôsobiaci dojmom, ze je niečo viac a aj vystupovanie je odmerane strašne....ale teda myslím, ze ked sa cítiš dobre a ani problémy si nemala tak choď do ďalšieho babatenka, niektoré ani po prvej sekcií nemajú také bezproblémové tehu...a predsa je dosť porodnic aj porodnikov. Moj dr povedal mne, ze v dnešnej dobe nieje problém aj štyri sekcie ....Všetko to je o tele rodičky...😉

zuzka208
14. máj 2019

Vbac

zuzanajamriskova
autor
14. máj 2019

@rik01lulaka prosim ta a koho mas dr?

maryetta
14. máj 2019

Moj dr mi po prvej sekcii povedal ze ma minimalne 20zien ktore mali 5sekcii.
Moja znama ma 4sekcie behom cca 6 rokov.

rik01lulaka
14. máj 2019

@zuzanajamriskova ja mam môjho doktora v Banskej Štiavnici...Marián Spila, bol primár v stiavnickej porodnici a prvú mi odrodil cisárskym. Ale inak vo Zvolene som chodila posledný mesiac pred tp a teda kto ma vyšetroval tak úplne super prístup...

perla2017
22. máj 2019

@zuzanajamriskova Ja mam za sebou uz 5 bezproblemovych sekcii; rodila som vzdy na Antolskej v Bratislave u MUDr.R.Sysaka, PhD. Vobec nie je nezodpovedne, ak chcete mat 4 babatko; velmi Vas k tomu povzbudzujem. V zahranici je “beznych” dokonca 6-7 sekcii!, to len niektori slovenski gynekologovia zavadzaju pacientky a klamu ich, ze max.3 sekcie a dost...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre