8 mesiac a čudný výtok

ejjjka
3. feb 2019

15.2. mi zacina 8 mesiac a uz skor pozorujem cudny výtok dnes som rano vstala a ako by som si cvrkla, nezanechalo to ziadnu skvrnu a mam pocit celi cas ako keby som si cvrkala no intinka je cista len vlhka. Co to moze byt? Moze to byt plodova voda? Pobolieva ma aj brusko ako mate zaludok a potom podbrusko. Brucho ma bolelo aj pred poslednou poradnou tak ma aj pozeral no nepovedal nic len mi dal magnezium. Tak dva dni to bolo v pohode no zacalo to boliet zasa.cim to bud? Ist k odborníkom alebo este pockat. Ďakujem

luckamorka
3. feb 2019

@ejjjka ako dlho to trvá? Kľudne to môže byť plodová voda, ale v tom prípade treba ísť do pôrodnice lebo plodové obaly sú už porušené a hrozí infekcia.. lekárovi ukážeš vložku a on ti bude vedieť povedať či je to plodová voda alebo nie.. držím palec, ale priprav sa že ak je to ono tak si ťa tam nechajú

pininka
3. feb 2019

Aj ja som to mala, pomaly mi zátka odchádzala, porod to ešte nebol. Uvidíš ako to bude postupovať ďalej.

luckamorka
3. feb 2019

@pininka zátka je hlienová, nevyzerá ako čistá voda. Aj keď začne odtekať plodová voda, nemusí to znamenať že už začína rodiť, ale kvôli tomu riziku infekcie treba byť už pod lekárskym dohľadom

eriksonka1234
3. feb 2019

@ejjjka mne takto pomaly odtekala plodová voda pri synovi. Narodil sa o tri týždne skôr.

pininka
3. feb 2019

@luckamorka ja som mala iba mokro v nohavičkách, lekár u ktorého som aj rodila mi to pozrel a povedal že je to normálne, že to je zátka pomaly odchádzajúca. Keď mi po klystíru odišla zátka, nebol tam žiaden hlien, vyzeralo to akoby som dostala menzes. Takže nemusí to mať každá rovnako.

ejjjka
autor
4. feb 2019

@ejjjka netva to dlho adi dva dni a bolest bruska po magneziu prestala na cca 2 dni no su s5 a dnes ma aj vajecnik bolel.

ejjjka
autor
7. feb 2019

Ph mi vyslo medzi 6-7 do poradne idem 14.2. vydrzime to?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre