Aké sú najlepšie vložky po pôrode?

lufa11
19. jún 2014

Ahojte kočky... chcem sa vás opýtať aké vložky vám najviac vyhovovali po pôrode? pripravujem si veci do pôrodnice. Prvý pôrod som mala pred 4rokmi a vtedy som mala síce kúpené svoje, ale najviac mi vyhovovali tie čo mi dali sestričky v pôrodnici..... myslím že to boli nejaké gázové, dajú sa kúpiť? alebo z tých voľnopredajných, ktoré majú najlepšiu savosť? ďakujem za rady 😉

090379
19. jún 2014

@lufa11 jednoznačne žiadne always a nič podobné...najlepšie tie gázové ako píšeš , kúpiš v lekárni. Sú vzdušné, trebárs od alwaysiek moja kámoška po pôrode dostala zápal, keďže žiadna priepustnosť. Len si vypýtaj v lekárni, povedz že na pôrod. Držim palčeky, 🙂

andrejka1978
19. jún 2014

@lufa11 klasicke vlozky hrube bez akychkolvek absorbcnych super vrstiev. kupis v lekarni ale aj v hociakej drogerii alebo bille alebo aj kauflande. aj tak ich budes casto menit,takze ziaden luxus netreba,ziadna supersavost. treba to casto menit,takze nic take nie je treba. v nemocnici ti daju dostatok (teda mali by ti dat) a kup si na doma iba. ja som kupovala take s jednym lepiacim pasikom,hrube z obycajnej strihanej vaty v dm ke.

m_ij_ka
19. jún 2014

@lufa11 ahoj , ja som si do pôrodnice zobrala vložky maternity towels mum´s care, kupovala som ich v tescu. Sú dosť dlhé, širšie a hrubšie a nebola som jediná čo ich mala v pôrodnici. Síce som rodila pred dvomi rokmi, ale keby som znova tehu tak si ich rozhodne tiež kúpim ako podložky.

jana_eyre
19. jún 2014

na silne krvacanie som mala najradsej tieto http://www.drmax-lekarna.cz/vlozky-porodnicke-b...

a ked krvacanie uz slablo, tak tieto:
http://www.mojalekaren.sk/samu-porodnicke-vlozk...

marikap18
19. jún 2014

Aj ja odporucam tie specialne po porode, koza musi dychat a samozrejme k tomu tie poporodne nohavicky...

maruska.s
19. jún 2014

Uplne najlepsie boli tie co mi dali v porodnici 🙂 ako pises...ale neviem, ci sa daju kupit.ja som mala potom z lekarne, Samu clasic od Hartmanu-porodnicke. Tie boli fajn.

asimama
19. jún 2014

@lufa11 do porodnice som kupovala v lekarni v takom ruzovom baleni..boli dlhe..a kedze som po porode ani nohavicky nemohla mat(rodila som cisarskym)tak aj medzi nohami dobre drzali 😀 vyznie to trosku brutalne.. 😀 ale budem si ich urcite kupovat aj teraz 🙂

mahulenka87
19. jún 2014

Na prve dni urcite tie velke poporodne z lekarne. Mozes si k nim kupit aj take sietkovane nohavicky z lekarne. Mne bolo dobre a pohodlnejsie,ked som mala obyc.nohavicky s vyssim pasom, take pevnejsie. No a potom som pouzivala uz klasicke tenke vlozky 😉

jul11
19. jún 2014

@lufa11 v lekarni alebo v zdravotnych potrebach dostat porodne.existuju dlhsie,ale aj kratsie a potom neskor sa mi osvedcili inkontinencne.dobre sali,ale boli priedusne,tiez z lekarne

monicm
19. jún 2014

@lufa11 ja som tie gázové,čo majú v pôrodnici zohnala v zdravotníckych potrebách.mali pôrodné vložky aj v lekárňach,ale nie presne tieto.ked som v zdravotníckych povedala,že chcem pôrodnícke,ale gázové,tak vedela o ktoré ide

stanislavao
19. jún 2014

@lufa11 kupte si v lekarni poporodne vlozky. to je jedno asi aka znacka. ja som mala tieto z lekarne a boli ok.
http://www.maderna.sk/katalog/product/11488/

katkaa123
19. jún 2014

ja som po porode pouzivala TESCO maternity towels mum´s care - su hrube, dlhe, v ruzovom obale. Sali dobre, pouzivala som ich aj pocas celeho sestonedelia, namacala som si ich v repiku. Urcite si ich kupim aj pri druhom porode.

ushuaia
19. jún 2014

@lufa11 ja som si kupila od chicco...bola som maximalne spokojna, dost velke ,priedusne, nikdy nepretiekli... 🙂

veve075
19. jún 2014

ahojte, skuste
www.masmi.sk
maju nove porodnicke vlozky z organickej biobavlny, obalene v gaze...super🙂 podla mna, ak by ste chceli blizsie info piste na veronika.pucikova@bluestep.sk alebo na 0911 778 543
tiez maju nove vlozky do podprsenky z organickej bavlny a tiez utierky pre babatka a maminky a vatove tycinky a mnoho dalsich produktov. skuste sa ozvat za info nic nedate 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre