Aké vložky po pôrode?

lulu551
4. nov 2013

Ahojte,som prvorodicka a o par tyzdnov ma caka porod,no jedine co este nemam su vlozky pre mna po porode.Viete mi povedat o ake vlozky to ide?Viem len,ze su z lekarne,ale nic viac.Dakujem.

amelie123
4. nov 2013

@lulu551 ja som mala tieto: http://www.4mama.sk/hygiena/porodnicke-vlozky-b... boli uplne skvele.

ajino
4. nov 2013

Ahoj, ja som mala vložky z Tesca a dobre mi poslúžili, sú dobre hrubé a rodila som cisárskym, po čase som potom prešla na menštruačné vložky Naturela

lulu551
autor
4. nov 2013

@ajino a vies aj presne ake vlozky z tesca to boli?

katren
4. nov 2013

@lulu551 je na nich napisane, ze pre mamicky po porode....tusim take ruzove balenie mali....

m_ij_ka
4. nov 2013

ja som si brala tiež do pôrodnice, popôrodné vložky z tesca mumś care maternity a potom tesco vložky

lulu551
autor
4. nov 2013

@katren a to sa daju kupit aj niekde mimo lekarne?

palomka
4. nov 2013

@lulu551 aj v tescu

lucinocka
4. nov 2013

@lulu551 zajdi do lekarne, tam kupis urcite🙂 ja som kupila v obchode s tehu pomockami , ale tu v chorvatsku a na slovensku budu dostat aj vo vacsich obchodnych centrach urcite 🙂 vela stastia🙂

brunetka007
4. nov 2013

Najlepsie vlozky boli z Tesca...dost dlhe a akurat hrube... ked si ich vsimla aj zdrav.sestra, velmi sa jej pozdavali... taktiez mamicke, co sme boli spolu na izbe som dala svoje na vyskusanie...svoje jej pretekali,, tiez bola velmi s nimi spokojna.. odporucam, boli super...

katren
4. nov 2013

@lulu551 sak si sa pytala, ake to boli v tescu....tak som ti ich popisala.....
preco sa teraz pytas, ci sa daju kupit aj niekde mimo lekarne?????ja som kupila aj v obchode pre deti, kde som nakupovala....ved tam maju vsetko

katren
4. nov 2013

@lulu551 v tescu naspodu dolu na polici pod dudlami, flaskami atd.....aj vlozky do podprseniek su tam....

sarka9832
4. nov 2013

ja som mala tiez z lekarne znacku samu a spokojnost

katren
4. nov 2013

@lulu551 ja som mala inak aj obycajne DM-kove tie Jessa....hrube, nie tie tenke a kupila som dlhsie /podla popisov najdes/ 😉 uplne v pohode splnili svoj ucel.....a stali par centov 😝

ajino
4. nov 2013

asi ružovo biele balenie, ale je to na nich napísané, ja som bola s nimi maximálne spokojná a ako tu čítam, aj iné si ich pochvaľovali

linda20111
4. nov 2013

@lulu551 Najlepsie a najjednoduchsie je kupit v Tescu tie hrube v bielom obale, mala som ich a som bola velmi spokojna. Cenovo sa tiez oplatia, budes ich potrebovat dost vela na zaciatok.

sashha
4. nov 2013

ja som mala z lekárne, pýtala som si tehotenské vložky a dali mi tie klasické dlhé hrubé a na to popôrodné obdobie boli fakt super....na to som mala tiež také akoby "obväzové nohavičky" také ako boxerky, aby všetko držalo tam, kde má a fakt som bola spokojná (na to, ako som sa cítila celkovo po cisaráku 😀)

senta_sofia
4. nov 2013

tescove su super, taky ruzovy obal, boli super dlhe 🙂

svano
4. nov 2013

Ja som kupovala v lekárni,stačí si vypýtať popôrodné vložky.

althejka
4. nov 2013

v DM som kupila tie najvacsie,boli super,jemny povrch,co je dolezite kvoli stehom po nastrihu,aby sa o nic nezahakli. mne dali po porode take ich sietkovane,skoro ma slak trafil,ked to potahalo za steh.

salome_82
4. nov 2013

Dôležité je, aby boli vatové. V lekárni si pýtaj popôrodné vložky. U nás tuším balík po 20 ks vložiek stál 1,35 EUR.

miku1
4. nov 2013

@lulu551 Ja som používala z lekárne, značka Samu. Minula som asi 3 balenia.

jaja34581
4. nov 2013

Vložky znač. Bella , ružový obal okolo 1,30 10 ks. Veľké široké aj dlhé, pohodlné, najmä na prvé dni po pôrode. Pri ležaní istota. Ja ich používam aj na prvú noc MS.

lutia
4. nov 2013

@lulu551 ja som mala vlozky z predajne zdravotnickych predmetov kde som si kupila aj tie nohavicky po porode - sietovane...boli to tie hrube a vatove a ked bolo vse oki pouzivala som take ake po ine dni....

katuska1144
4. nov 2013

@lulu551 ak ti mozem poradit,kup si jeden balik aj tych inkontinencnych,kupis hocikde.lebo napr.mne odtekala 14 hodin plodova voda a bolo to dost neprijemne ked cez tie vatove mi to presakovalo stale ..a tie inkontinencne to vsiaknu a nemusis menit kazdych 5 minut

svetlusska
4. nov 2013

ja som kupovala v zdravotnickych potrebach http://www.oliwer.sk/balicky-do-porodnice/2721-... ja som bola spokojna velmi, minula som asi 4 balenia.

alexandra1104
5. nov 2013

ahoj staci ist do lekarne ze chces vlozky po porode ale zober si aspon 3 baliky zidu sa

dagii
5. nov 2013

bella mama jednozacne...ked ich videli baby co so mnou boli na izbe hned si ich tiez pytali kupit 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre