Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako dlho po pôrode vám padali vlasy?

natasole
18. aug 2011

Vrátili sa ešte k pôvodnej hustote (po ukončení kojenia)? Pomohlo vám niečo obmedziť ich padanie alebo podporiť opätovné zahustenie? Ďakujem.

chichinka
25. sep 2012

mne zacali padat 3 mesiace po porode, teraz som rok po porode a stale padaju ako jesenne listie 🙄 stale este vela kojim...teraz beriem zelezo a dake dalsie srandy a zda sa mi, ze je to kapanek lepsie. ale tiez som si dala vlasy radikalnejsie podstrihnut...drzim palce...a verim, ze nam vsetkym dorastu - a budu este hustejsie! 😀 😵 😵 zasluzime si to 😀 🙂

anetkaadamko
26. apr 2013

pridám pounatok o vypadávaní vlasov............mne začali asi ked mal malý ccá 3 mesiace....padali tak do 8 mesiaca, úplne vela...potom prestali, ale predsa viac ako pred tehotenstvom a teraz ked mal malý asi 15 mes. začali zasa........že až som upchala odtok vo vani............a nechce odtekať voda...........a nepomáhaju žiande chemikálie na prepchatie :D :D :D

romi55
26. apr 2013

začali asi keď mal malý 3 mesiace a padajú dodnes a to má 17 mesiacov .. podobne ako anatkaadamko upchávam odtok v sprche :(

zuzka444
26. apr 2013

mne pred.tehu dost padali brala.som.vselico ale akonahle som.otehotnela zlepsila sa kvalita aj.hustota a padanie je uplne minimalne..tak som.zvedava po porode ...dufam ze to ostane heh...😀

althejka
26. apr 2013

od troch mesiacov po asi mesiac .dala som sa kvoli tomu ostrihat a oni prestali 😀 😀 😀 mrchy

Tu začni písať odpoveď...

Odošli