Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako dlho sa musí ležať po pôrode v pôrodnici?

brinkley
19. jan 2013

Ak by som bola ja vporiadku a babatko tiez je mozne ist domov skor?Ci 5 dni tam musim byt aj keby co bolo?

karamel
19. jan 2013

4 dni a po cisarskom 5 a ked podpises reverz tak mozes ist hned:D

carmella
19. jan 2013

ja som bola po cisarskom 7 dni koli komplikaciam

veronka25
19. jan 2013

ked porodis normalnym sposobom a je vsetko ok tak vas pustia na 4 den, ked budu robit cisarsky tak az na 6 den vas pustia.

michaelamedova
19. jan 2013

ja som rodila normálne a po 4 doch nás pustili domkov,bolo všetko OK tak sme šli 🙂

a2303
19. jan 2013

Ak je pôrod klasický tak sa mi zdá že tam musíš byť 4x24 hod, ak cisársky tak 6x24 hod.

elise
19. jan 2013

ak je bábo v poriadku a aj ty nemáte obaja komplikácie tak do 3-4 dni si doma, ja som po cisárskom a pustila ma na 3 den po pôrode domov reverz som nemusela podpisovať, malá bola v poriadku a ani ja som nemala komplikácie.

amouramour
19. jan 2013

fuha 3.den po cisaraku je extrem skoro, standartne je to na 5.ty den, ke som sa pytala 4.den co mi bolo uz super, nechceli pustit, predsa len je to velka brusna operacia a maminku treba viac pozorovat

monikajaco
19. jan 2013

ja som rodila v zahranici pretoze tu zijem a na druhy den som soferovala domov ..rodila som normalne ;) boli sme obe v pohode takze nebol problem ....

cmulinko
19. jan 2013

''musim aj keby co bolo'' mozes vyriesit tym,ze podpises reverz,ze na vlastnu ziadost opustas nemocnicu aj s dietatom.v takom pripade lekar nema absolutne ziadnu zodpovednost ani za teba ani za dieta ak by nastali komplikacie.....takze oplati sa vydrzat to tam. 🙂 ...a nech si doma spievaju zatial 7 dni...7 dni....bez mami sme 7 dni...kedy uz pride posledny 😀 😀

remr
19. jan 2013

ja som rodila sc v utorok a v sobotu som bola doma 😉

lucinocka
19. jan 2013

tu 3 dni, rodila som v sobotu a v stredu som sla domov, isla by som utorok ale mala sa narodila az o osmej vecer, tak sa to uz nepocitalo

veverka335
19. jan 2013

4 dni a den porodu sa nepocita, takze na piaty den idete domov.

katkarv
19. jan 2013

Dcera sa narodila v nedelu rano sekciou a vo štvrtok na obed sme sli domov a to bola dost zlta myslela som ze nas nepustia.

misenka3
19. jan 2013

Ja som porodila v stredu dvojičky sekciou a v sobotu sme boli doma takže v podstate 3 dni 🙂 Ale ja som si ich riadne vykŕmila-aby sme mohli ísť skoro domov 😀 Škoda len,že sa to prilepilo aj na mňa 😉

simca06022011
19. jan 2013

Ako pisali baby tu tak 4 dni, ale radsej dlhsie ako sa vracat 🙂 Radsej dlhsie ako sa potom vracat...

denca76
19. jan 2013

4 dni ak nič nehrozi mamine a dieťatu 🙂

ornela_tn
19. jan 2013

nechcem strašiť, ale moja malá dostala silnú žltačku, bola pod lampou a domov sme sa dostali na 16-ty deň

stanislavao
19. jan 2013

na 5 den sa deti ockuju a potom sa ide domov. ak to pripadne na vined, pustia aj na 4.den.

market26
19. jan 2013

pouští se na 4 den, pokud je vše ok, očkování už není,,,,tbc je zrušená z povinného očkování,,,,, kočeny nepotřebujete některá oblečko na malou slečnu, 6-15m,,,,

kattrin5
19. jan 2013

Podla toho kde ja zijem v usa a tuna odrodis a na druhy den ides domov ak je vsetko ok..to len Slovovensko je sto rokov za opicami🙂

maria200981
19. jan 2013

ja budem rodit v Istanbule a tam tiez na druhy den pustaju domov...ak je vsetko bez problemov

tea333
19. jan 2013

rodila som v sukromnej porodnici a po prirodzenom porode pustali po 3 dnoch

milka1978
19. jan 2013

@brinkley Ahoj ... je to takto, že 4 dni pô pôrode tam musíš byť .... napr. ak sa Ti drobec narodí v pondelok tak najskôr Ťa pustia v piatok ... pretože na 4 deň od pôrodu sa detičkám berie z pätičky krv, ktorá sa posiela do Banskej Bystrice na gentické testy (teda aspoň z našej pôrodnice z Krompách posielajú krvičku do BB) ..... krvičku berú detičkám ráno od 5-6 hod. takže ak si po rannej vizite Ty a bábo O.K. môžete ísť domov .... Pri prvom bábu som rodila cisárskym .... tam ma na 5 deň chceli pustiť po vytiahnutí stehov domov no drobec dostal žltačku tak sme si poležali o týždeň dlhšie ..... teraz pri druhom bábu som tiež mala sekciu v pondelok a v piatok ma už pustili domov s tým, že v nedeľu mám prísť vybrať stehy ... hojila som sa dobre .... synčekovi ráno vzali tú krvičku z pätičky a detská lekárka povedala, že môžeme ísť domov .... takže je to ako na tvojom tak aj na bábätkovom zdravý

svetlusska
19. jan 2013

zalezi od toho ci budes rodit klasicky alebo cisarak..ja som rodila prirozdezne ale nakolko mal maly silnu zltacku tak som sla domov az na 6 den...ja som mala opustak uz na 4 den....

monika15
19. jan 2013

hihhi u nas den 🙂 maximum 2... a to plati aj na cisarak 🙂)))) Ja som si ale vydupala treti den, juuuuj kolko kriku ma to stalo hihihii

zuzi0911
19. jan 2013

4-6 dni zalezi ako sa citi babanko a maminka pri prirodzenm.6 dni pri cisaraku

billam
19. jan 2013

Ved maj pôrod doma a potom sa nemusis nikam ponáhľať 🙂

zvedavamt
19. jan 2013

vzdy len tak dlho ako maju volnu postel 🙂
kvoli poistovni min 3 dni
ja som po cisarskom bola az 10 dni,lebo mali malo obsadene a pred odchodom mi aj steh vybrali,tak som tam uz nemusela

dijefcatko
19. jan 2013

u nás v BB musíš zostať 4x24 hod. ak je všetko v poriadku. Blbé bolo len to, že malá sa narodila v utorok o 1.24 hod. a keďže sa deň pôrodu nepočíta, museli sme ostať až do nedele. Keby sa narodila o 1,5 hodiny skôr, prepustili by nás vraj už v piatok, lebo v sobotu sa neprepúšťalo. Takže odveci pravidlá...

titkovamiriam
19. jan 2013

po porode 72 hodin,ja som tak bola ked mi maleho prevazali do inej nemocnice a 72 h. bolo nutnych ,no nakoniec som isla o par hodin skor 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli