Ako dlho ste sa zotavovali po pôrode?

knihomolka2
2. feb 2016

Ahojte, mohli by ste sa podelit o svoju skusenost, ako dlho ste sa zotavovali po porode? Tym myslim trebars nastrih - kedy to prestalo boliet, kedy ste mohli zacat opat sexualne zit, hemoroidy a pod. Pytam sa preto, lebo mala som prvy porod sekciou , kedze dcerka bola v polohe KP. Sice to 24 hodin po operacii velmi bolelo, ale 6 dni na to som uz isla celkom v pohode domov a par dni na to som uz nemala vobec ziadne nasledky. Teraz uvazujem, ci ist rodit normalne alebo si vybrat sekciu. Chcela som ist prirodzene, no z kazdej strany pocujem, ako dlho trvalo, kym sa dali zeny do poriadku, tak som teraz na vazkach, ci radsej nerisknut opat ten cisarsky. Do porodu mam 2 mesiace. Dakujem za odpovede

liuliu
3. feb 2016

Nemala som nastrih ani som sa neroztrhala a s babatkom som bola od chvile ako sa narodilo. Moje zotavenie po porode trvalo 1.5 hodiny, nie ze by som chcela lezat ale nejako ma prinutili ze musim blabla tak som zaspala aj s babom na hrudi. Krvacala som par dni. Sex sme mali po 4 tyzdnoch, keby nebol na sluzobke tak aj skor 😀

gretocka
8. feb 2016

pri prvom porode som tak horsie chodila dva dni, potom to uz slo aj sa starat o babo v pohode. Pri druhom to slo este lahsie a teraz pri tretom sme zvladli bez nastrihu, takze to bola uplna pohodka.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre