Ako dlho ste tlačili?

janka44075
6. máj 2016

Pôrod trvá v priemere 12 až 14 hodín. Ako dlho budem musieť tlačiť?

januliku
7. máj 2016

Kontrakcie 4 hodiny a tlacenie 30 minut.

tomasko27
7. máj 2016

Prve dva porody celkom rychle a na 3 zatlacenia boli vonku ale tato moja 5tyzdnova krpana tu vedla mna mi dala celkom zabrat.12:45 v noci zacala odtekat voda a rano o 8 otvorena len pre prst a kontrakcie dost silne a mala stale sa drzala hore,o 10 uz konecne otvorena na 8 prstov vdaka infuzii ale mala stale vysoko a tak som dlho tlacila.

mischelin
7. máj 2016

Oba porody do 2 hodin od odtecenia plidovky doma.kontrakcie pri kazdom adi hodinu a prva na 4zatlacenia,syn na viac-bol velky a ja tenka😁ale dala som to sama😁

luciferkax
7. máj 2016

Asi tri zatlacenia, pár minút: keď:mi v tých bolestiach povedali že čim skôr vytlacim, tým skôr bolesť prejde,to bola motivácia jak lusk

anakristina
7. máj 2016

Citala som ze tlacenie moze trvat max 45min.za ten čas musia babo dostat von

monika_123
7. máj 2016

Ja ako prvorodicka porod od prvej kontrakcie 5,5h ozaj bolesti riadne boli iba polhodinku poslednu.a na 3 zatlacenia bol von asi 5min to trvalo

kukakaj
7. máj 2016

Prvy porod 12 hodin, 1 hod. tlacenia, uz som nevladala az mi museli pomahat tlacenim na brucho. Druhy porod 2 hodiny, silne bolesti iba 30 minut a tlacenie asi 5 minut.

katyt
7. máj 2016

Tlačíš až úplne na konci, keď je dieťa zostúpené úplne do pôrodných ciest, takže to trvá tak okolo 5 minút, záleží od ženy. Ale tlačenie bolo na celom pôrode to najlepšie, lebo už som vedela, že za chvíľku bude po všetkom. 🙂

maminecka2
7. máj 2016

U mna 1. porod 4,5 hod., tlacenie 3 kontrakcie, 2. porod 3 hod., tlacenie 2 kontrakcie, teraz pred par dnami 3. porod 2,75 hod., tlacenie 1 kontrakcia (pocas nej som sa 2x nanovo nadychla)- som bola riadne prekvapena ked som po skonceni kontrakcie otvorila oci a zbadala malu, mi riadne odlahlo

soffovka
9. máj 2016

tlacenie asi max 5 minut. na 3krat vybehla :D ... silne kontrakcie predtym asi tak 45minut.. takze toho zaveru sa kazda najviac boji a pritom je to uz uplna pohodicka...

kretacyprus060192
10. máj 2016

Nepamatam kolko minut som tlacila ale pamatam ze to bolo 3x, bol to moj prvy porod.

pepka123
8. jún 2016

Hmm...tlačenie bolo premna vykúpením ani neviem či to bolelo po tých 24 hodinových kontrakciach to bol med lízať, uvidíme čo bude pri druhom 😁

zuzudrnda
23. mar 2021

@stepanka274 ahoj, mozem napisat spravu kvoli porodu po sekcii?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre