Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ako dlho ste tlačili?

janka44075
6. máj 2016

Pôrod trvá v priemere 12 až 14 hodín. Ako dlho budem musieť tlačiť?

dupinka
6. máj 2016

naštuduj si pôrodné fázy, tak budeš vedieť. U niekoho 1x, iná žena aj 10.

laura0107
6. máj 2016

U mna prvorodičky trval porod 7 hodín..no z toho som tlačila hádam aj dve hodiny..dieťa nezostupovala dole,takže preto..nebolo to bohviečo..ale už nato spomínam v dobrom🙂)
Nakoniec mi sestričky pomohli tlakom na bruško a mala sa narodila.. 🙂

candii
6. máj 2016

Ja som si myslela za aaaa 2x zatlacim a maly bude von .. kdezeeeee ak som tam 30minut bola a to bolo este fajn zena predo mnou asi hodinu tlacila a nemohli jej ani pomoct lebo bola po sekcii aby sa jej rana neroztrhla. Takze neni sranda 😂😂

petulda333
6. máj 2016

Ja som rodila 19h tiez prvorodicka a tlacila som vyse hodiny,tiez mi musela sestricka pomoct vytlacit synceka lebo som uz nevladala...aj ked to bolelo spatne ked si spomeniem,nebolo to az take hrozne

seahorse27
6. máj 2016

Prve dieta 45 minut, nakoniec mi musela sestricka tlacit na brucho a v podstate mi malu vytlacila von. Bola som strasne unavena - 15 hodin bez jedla a vody, v kontrakciách...ani sa necudujem, ze som nevladala. Druhe dieta asi 4 minuty 😀 Uplna brnkacka...na 3 zatlacenia, aj to ma doktor brzdil, aby som sa nepotrhala...inak by som to dala na jednu kontrakciu :D Je to velmi individualne - co zena, co porod...vzdy ine...

lenka3103
6. máj 2016

Pri dcere pôrod trval hodinu a na 2 zatlacenia bola von a pri synovi 4 hodiny a na 5 zatlačení bol von.

vika35
6. máj 2016

od prvej citelnej kontrakcie to islo pomerne rychlo do 3 hodin bola mala na svete na 3tie zatlacenie. ale tak beriem ze ja mam asi prah bolesti trosku posunuty. na salu ma brali okolo 8,30 za 12.12 bola mala na svete.

simaaprilova
6. máj 2016

Ja som prvorodicka.cely porod od prvej kontrakcie az po narodenie dcerky 7hod z toho tlacenie asi 5minut.na stvrte zatlacenie bola vonku🙂 ale ja som malu vychodila.stale ma posielali si lahnut ale ja ani za svet.chodila som v jednom kuse a ked prisli uz castejsie a silnejsie kontrakcie zadrzat nutkanie na tlacenie,lebo ak zacnete tlacit skor nez je babatko uz dole tak vam opuchnu porodne cesty a o to dlhsie by trval porod.aspon takto mi to vysvetlovala doktorka.ale asi mala pravdu lebo dve baby predomnou sa trapili riadne lebo nepocuvali

tatiana000
6. máj 2016

Na porodnu salu som prisla o 00:30 a o 00:50 bol hz primne.Takze asi take 3 zatlacenia

cerez
6. máj 2016

Ak sa pýtaš len čisto na poslednú pôrodnú fázu, tak na 3 zatlačenie.

janinah
6. máj 2016

kým drobca nevytlačíš 😉

adena7
6. máj 2016

no mne cely porod trval 22 hodin..pri oboch detoch..pri prvom posledna faza trvala 30min..nemohla som ho vytlacit..dtuhy siel rychlo..na 3. zatlacenie..cize asi 10 min

misel0806
6. máj 2016

Je to individualne niekto vytlaci hned,niekto sa trapi hodiny.. Ja so tlacila mozno desat krat neslo to syn sa nezosuval do porodnych ciest nasledovala sekcia a bolo vybavene😀

alchemilkazltozelena
6. máj 2016

ja som zacala rodit 12 20 a 12 40 sa mala narodila

samozrejme neratam hodiny kontrakcii predtym

qwertxy
6. máj 2016

U mňa celý porod od prvej kontrakcie po narodenie 6 hodín a z toho bolo cca 20minút posledných čo som šla už reálne tlačiť. Dovtedy to bolo take tlačenie " na prázdno " ked som cupela v sprche, porodnej miestnosti..., ale to som psychicky nepovažovala za také reálne tlačenie dieťaťa

cammille
6. máj 2016

Moj kazdy porod bol velmi tychly, vsetky deti sa narodili na 1kontrakciu, pri poslednom mi dokonca dr krical aby som netlacila tak rychlo😀...ale ono to slo samo😊

chovancova27
6. máj 2016

každý pôrod a každá žena je iná, to je aká otázka... 😖 môj prvý pôrod 5 hodín, druhý 3 hodiny a 2x tlačenie🙂

stepanka274
6. máj 2016

U mna prvy sekcia a ostatne tri boli na 3 zatlacenia v priebehu velmi kratkej doby, mozno par minut,

ninkam
6. máj 2016

tlačenie je už "malina" a ja som malého vytlačila na tretí krát...🙂 a časovo to bolo okolo 40 minút 😉

lusyke
6. máj 2016

Ja vobec neviem kolko to casovo trvalo ale zdalo sa mi to dost rychlo, zatlacila som asi len 3x. Najhorsie boli tie minuty pred tlacenim...bolest hrozna a este sa nic nerobi. Uz ked tlacis tak aspon vies preco to boli 😀. Cely porod od prvej kontrakcie po narodenie dcerky trval cca 9 hodin.

paloma20
6. máj 2016

moj trval 8hodin od odtečenia plodovej vody. samotne tlačenie asi 30minut...

cica120
6. máj 2016

Zatlacila som 3krat a bolo 🙂

popilka
6. máj 2016

Samotne tlacenie bolo velmi rychle. U mna to boli asi tiez tri zatlacanie.

miriam11
6. máj 2016

Pri synovi som tlacila 45 minut a nakoniec pouzili vakuumextraktor, mal omotanu pupočnú.snuru okolo pliec a vtahovalo ho naspat. Niet horsieho pocitu ako tlacit ako najviac viete a ono to neslo.

andrejka1994
6. máj 2016

Porod 7hodin prvorodicka tlacenie 5minut na dve kontrakcie :D lahodaa

nervacik83
6. máj 2016

Zienky mate moj obdiv ze si toto pamatate... Ja si od prichodu na salu z porodov nepamatam nic len to ze mi bola strasna zima... Inak teda vobec netusim na kolko zatlaceni sa dievcata narodili ☹ ostatne si pamatam len velmi hmlisto... Ale mm hovoril ze ked som prisla na salu islo to uz rychlo tak asi preto 🙂

patka159
6. máj 2016

Ja ako prvorodicka som rodila cca 4hodiny.. V priebehu hodiny a pol som bola otvorena na 5cm a islo to vsetko veeeeeelmi rychlo .. A tlacenie trvalo mozno 10-15 minut a nejakych 5 zatlaceni 🙂

kathrin17
6. máj 2016

u mna cely porod trval 5apol hodiny....a na dve zatlacenia bola vonku.....moj odhad 5 minut...viac to nebolo

girlnextdoor
7. máj 2016

Moje prvé dieťa, od prvých kontrakcii po izbu - 23 hod. Od zahlasenia dr 'rodíme' po narodenie - 11 minút.

ematko29
7. máj 2016

Pri najstrsej 2zatlacenia,pri mladsej asi 3a posledna bola sekcia🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli