Ako druhýkrát rodiť po prvom cisárskom v NR?

romanka_369
14. okt 2019

Ahojte..viem tém je tu podobných veľa ale každá pôrodnica to vraj berie inak..ja som rodila prvý krát akútnym cisárskym v NR pred 6 rokmi..počula som že v NR proste po cisárskom ženu rodiť normálne nepustia aby nenastali nejaké komplikácie s ranou a podobne lebo ženy sú viac sledované po predchádzajúcom cisárskom..ako ste to mali tie čo ste rodili v NR a prvý bol cisársky..mňa to o chvíľku čaká tak by som chcela vedieť ako to teda naozaj je..ďakujem

lenka2710
14. okt 2019

@romanka_369 co viem ja,tak nechcú aby žena rodila normalne,pokiaľ neuplynu dva roky od predchadzajuceho cisarskeho! Sesterka mala prvý normalne,druhý cisársky,lebo malá mala okolo krku pupocnikovu šnúru a tretí zasa normálny po 5rokoch,takže po 6 rokoch by nemal byť problém podľa mna

romanka_369
autor
14. okt 2019

@lenka2710 aaa to si ma nepotešila :D ..pravdu povediac radšej by som šla tým cisárskym lebo viem čo ma čaká, s prirodzeného mám tak trošičku strach :/ ...

lenka2710
14. okt 2019

@romanka_369 to je normálne,ja som mala tiež strach,ale zas zotavenie je po klasickom pôrode rýchlejšie! Vedľa mňa ležala po cisarskom a ledva prešla na wc, takže pokiaľ nemáš nejaký zdravotný problem rodila by som normalne 😊

rdi
14. okt 2019

@romanka_369 ja som tiež rodila cisarom a inak by som nesla, bojim sa a zotavila som sa rychlo, nic ma extremne nebolelo, na wc aj do kupelne som presla v pohode 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre