Ako na plánovaný cisársky rez?

19. mar 2024

Prvy porod bol katastrofa,davala som sa z neho dokopy doslova 2 mesiace,kedze kvoli velkosti dietata sa to cele skomplikovalo. Mam z neho traumu,i ked ubehlo uz 7 rokov.Viem urcite,ze druhe prirodzene rodit nechcem,proste,neverim uz,ze utz ukaze spravnu hmotnost,ze to prebehne bez problemov.Ako vybavit porod cisarskym?Viem,ze aj ten nesie rizika,bolesti,ale po prvom zazitku mam neskutocny strach a paniku.

evivb
19. mar 2024

Najdi lekara, ktoreho si zazmluvnis. Ak by Ti uz naozaj nikto nechcel urobit, tak si vybav papier od psychiatra.

lucia147852
19. mar 2024

Papier od psychiatra o tvojom psychickom stave a traume, alebo zaplatiť dr čo nemá problém rezať

anavixy
19. mar 2024

Zazmluvni si lekara, on si dg najde… skus si zistit podla recenzii/skusenosti inych zien s konkretnou porodnicou, ze ktory lekar s tym nema problem a chod cielene za nim.
Alebo potom, ako pisu, psychiater, ale to mi pride to iste, zaplatis si bud papier alebo gynekologa.

snowflakenel
19. mar 2024

Jaxsom porodila pred par tyzdnami sekciou....dovod? Chrbtica. (Dost vazne poskodenie)
V bemocnici ma prehovarali na normalny porod, vraj porodne cesty a chrbtica spoku nesuvisia.....
Skus zajst k psychiayrovi, tokofobia- strach z porodu je indikacia na sekciu.
Mne to v porodnici napisali do papierov ako dovod sekcie.....

cali2016
19. mar 2024

Zazmluvnenie je cesta....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre