Plánovaný cisársky

nela0201
27. nov 2021

Prosim Vas vie mi nekto poradit gynekologa v Kosiciach ktory nieje proti planovanemu cisarskemu porodu ? Mam za sebou 2 traumaticke porody prirodzenou cestou,cakame 3 baby a velmi by som chcela rodit cisarskym .Viem vsetko co to obnasa kedze som zdravotnik.Mohol by mi niekto poradit ako si to vybavit a za akym gynekologom ist aby ma nezmiatol pod ciernu zem?Dakujem vopred za odporucania a za to ze ma nebudete sudit 😀

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nela0201
autor
27. nov 2021

@beata_k dakujem.Mozem ist za nim sama alebo musim mat odporucanie od Dr respektive gynekologa?

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nela0201
autor
27. nov 2021

@beata_k dakujem.Normalne zavolat na psychiatriu a objednat sa ?🙈

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nela0201
autor
27. nov 2021

@beata_k ani nevies ako si mi pomohla🙏😇

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nela0201
autor
27. nov 2021

@nela0201 pristahovali sme sa do KE Lunik ll nepoznate nejakeho ok gynekologa ?Ospavedlnujem sa za milion otazok🙄🙈

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nela0201
autor
27. nov 2021

@beata_k haha neverimmm🤣
Ak by ste chceli mozme byt nejako kontakte dat si vediet kto co zistil.😀

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nela0201
autor
27. nov 2021

@beata_k mne bolo povedane ze Saca je lepsia ,le mozno pojdem aj ja na Terasu kedze je to blizsie.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nominimum
27. nov 2021

@nela0201 ahoj, mala som planovanu sekciu v novej nemocnici v januari, kludne sa pytaj na detaily cokolvek, rada pomozem, staci ti papier od ineho odborneho lekara indikaciu na sekciu, ja som mala odporucanie od ortopeda.

nela0201
autor
27. nov 2021

@beata_k preco ak sa smiem opytat?

nela0201
autor
27. nov 2021

@nominimum Boze ja ze tu budem ukamenovana🙏😀Ako by som to diplomaticky..Da sa vybavit papier ak nemam velmi nijaky ortopedicky problem?🙈

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nela0201
autor
27. nov 2021

@beata_k dakujem,chapem .Verim ze vsetko bude super 😇Drzim palce 🙏

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nela0201
autor
27. nov 2021

@nominimum Viem ze to zneje divne (nerodila som este na Sk) takze som dost mimo..👏🏻To si musim vybavit porodnika ?Neurobi mi cisarak hocikto?

lala123
27. nov 2021

@nela0201 chod za hociktorým psychiatrom a vysvetli mu svoj stav. Že mas traumu z predchádzajúcich a už teraz mas úzkosť z pôrodu a pod....inak myslím , že v Šaci sa určite da dohodnut na sekcií nebola by si prvá a ani posledna

nela0201
autor
27. nov 2021

@lala123 ste uzasne zeny!!!!Takze dobre chapem ze najprv chodim na gyndu a tak ma ku koncu tehotenstva poslu na odd do Sace a tam im ukazem papier od psychiatra a oni mi dohodnu termin sekciu ?

lala123
27. nov 2021

@nela0201 keď píšeš, že si zdravotník nemáš niejaku kamosku sestričku alebo lekárku ktorá by ti pomohla?

nela0201
autor
27. nov 2021

@lala123 na Sk ani nie 🙁15 rokov som pracovala v Uk

lala123
27. nov 2021

@nela0201aha to som si až neskôr prečítala, ze si nežila dlhšie na Sk. Kamoska tak rodila , mala papier od psychiatra s tým , ze aj v minulosti mala ataky úzkosti pri ktorých nevedela dýchať a ze má traumu a neviem čo vsetko jej tam napisl a v pôrodnici ten papier stačil mala sekciu. Osobne si myslím , ze na Slovensku sa toho až tak veľmi veľa nezmenilo a sekcia sa da dohodnut ...vie sako to myslím len musíš natrafiť na toho správneho lekára

nela0201
autor
27. nov 2021

@lala123 Chapem velmi🙂Dakujem budem hladat tych spravnych.😇Je nejaky dobry gynekolog na terase?

lala123
27. nov 2021

@nela0201 neviem ja nie som z ke . Skús v skupine Košice alebo sú tu aj témy kde sa rozoberajú potodnic

lala123
27. nov 2021

@nela0201 ja som rodila v Saci a bola som spokojna. Mala som sekciu ale bola indikovaná zo zdravotných dôvodov ( celé tehotenstvom rizikové a prelezane viac menej plus problémy s placentou tam keď videli čo mam vsetko tak mi nikto ani spontánny pôrod nenavrhol)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre