Používame cookies. Viac informácií tu. OK
tanickalab
1. júl 2019

@gabizzle24 každý cisarák prebieha všade rovnako je jedno v akom meste si. Uspia ťa, rozrežú dieťa vyberú zašijú, preberú, odvezú ťa na izbu, nechajú ťa sa vyspať z narkózy a dieťa ti donesú ukázať, prípadne donesú už na kojenie, myslím, že prvé tri dni ti ho budú len nosiť 🙂

tanuuulka
1. júl 2019

@gabizzle24 ja som rodila akutne cisarskym v nr. Pichli spinal, babo uvidis, teba zasiju, prevezu na jis, tam ti ho pridu kazde 4 h ukazovat. Na druhe rano ides na 600nedelie, po 24h sa postavis, umyjes a vyberu ti cievku. Potom ti aj babo daju na stalo. Ja som po 1,5 dni mala babo uz u seba. Mne sa v nr nepacilo, ale na starostlivost som sa stazovat nemohla.

uzanka16
1. júl 2019

Určite je skupinka pôrodnica nitrianskej nemocnice,tam by som sa pridala a napísala

danik1505
1. júl 2019

@gabizzle24 ja som síce nebola v NR ale v TO, mohla som si vybrať, keďže išlo o plánovanú sekciu, či chcem úplnú narkozu alebo spinalku. Mala som celkovú. Pocisaraku ma dali a izbu, kým som sa neprebrala. Malého mi potom doniesli ukázať. Po 8hodinach nás už hnali z postele, aby sme chodili na wecko a do sprchy. A to bolo super, či viac chodíš, tým skôr sa dáš do poriadku. Na druhý deň mi malého doniesli takmer na celý deň a potom bol už so mnou stále. Pustili nás na 6..deň domov.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre