Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako vám začal spontánny pôrod po odchode zátky?

danielalaura
20. jan 2018

Ahojte mamicky chcem sa opytat ako sa vam zacal spontanny porod odisla vam hlienova zatka ? Praskla vam voda? Ci ste citili iba kontrakcie ... Pri prvom mi odisla zatla po vysetreni a do rana som porodila a teraz stale cakam a nic obcas mam nepravidelne kontrakcie zaujimali by ma aj vase skusenosti 🙂

anaj44
21. jan 2018

Rodila som 1x ak to 2 t skôr. Ráno som objavila spinenie na nohavičkách ale nič moc také slabé poobede sme sa šli prejsť trošku do kopca do lesa potrebovala som čítať tak som v lese čupka a keď som sa dvihla zrazu odišla zátka auz začalo tiecť domov sme to mali dosť ďaleko cca 45 min pešo ak nie viac a kontrakcie prišli až o cca 2 h

albiva
21. jan 2018

Mne odišla voda, neskôr prišli kontrakcie a porodila som za 43,5 hod. Bolo to 4dni pred termínom. Držím palce 😊

ukulela
21. jan 2018

ja len kontrakcie. zatka moze odist aj 2 tyzdne pred porodom. kazda sme ina, navyse kazdy porod je iny. .... kym neprenasas, zbytocne neries. drzim palce.

zeytin
21. jan 2018

Po odídení zátky som pri všetkých 3 deťoch porodila do 24 hodín 🙂 Začali mi kontrakcie, vodu mi vždy prepichli až na sále 🙂 Prvý pôrod trval cca 6 hodín, druhý krát som porodila do hodiny od príchodu do pôrodnice a tretí tak 4 hod. Ale tie časy sú len orientačné, lebo každý počíta začiatok pôrodu inak 🙂

lolalita
21. jan 2018

Zacali mi take minikontrakcie kazde 4 minuty a nepresli ani po teplej vani. To bolo o 5 rano. Okolo 7 som mala po utreti trocha krvi. V ten den som mala o 8 ctg a uz som ostala rodit. Bola som na 4 prsty.

viktorianarjasova
21. jan 2018

mne rano o piatej odisla zatka od vtedy som pocitovala bolesti v podbrusku este v ten den som mala poradnu odtial ma poslali domov ze sa nic nedeje vecer o 11 tej som.bola naspat v porodnici mala som kontrakcie dost casto a rano o piatej som porodila 🙂

danielalaura
autor
21. jan 2018

Dakujem mamicky pri dcerke ma okolo 8 vecer kontrolovali ci sa neotvaram ci voda nepraskla a odisla mi zatka a po 1 rano som zacala mat kontrakcie a mala sa mi narodila 7:55. ... Teraz uz ma niekolko dni krize bolia male tlaci kde nema lebo zapal nemam a uz 2 noci som mala nepravidelne kontrakcie... Asi tak po hodine a pol tak len zato ma zaujimaju vase nazory zajtra mam poradnu uvidime co nove

juliktomik
21. jan 2018

Mne odisla zatka rovno aj s vodou takto nedelu o polnoci no ale bohuzial v 34tt!tak rychlo nemocka injekci na plucka kontrakcie ziadne malý sa este predtym prehodil a cisarsky bol v stredu rano 1790g ,2tt v nemocke v TN ,ale mame zdraveho sikovneho uz 14 mes chlapčeka kt sa prave rozbieha chodit😍👶🏻🙏

danielalaura
autor
21. jan 2018

@juliktomik hlavne ze malinky je zdravy a v poriadku ... To musel byt riadny stres ked sa vypytal tak skoro... Ja uz som v termine ako vravi doktor tak cakam kedy sa to rozbehne

krepes
21. jan 2018

@danielalaura mne zatka odchadzala po troske par dni pred porodom.tri dni pred terminom mi odtiekla plodova voda a o 18 hodin nato som porodila.kontrakcie som zacala citit az asi po 3 hodinach od odtecenia plodovej vody.

danielalaura
autor
21. jan 2018

@krepes mne pri dcerke odtiekla voda tesne pred porodom ... Praskla voda a do 5 minut som tlacila takze si myslim ze ked mi praskne voda doma tak nestihnem do porodnice

angelgirl19
13. feb 2018

prvy porod 34 tt odisla voda o 6 a a opol 12 bol nasvete fesak 2490g druhy porod 36 tt o 5 prisli bolesti odtekla voda a o 6.15 mai fesak 2480g podotikam ze o 6 som prisla do porodnice takze to bola bleskovka

Tu začni písať odpoveď...

Odošli