Bezprípravový pôrod

21. júl 2021

Ahojte,sú tu maminy ktoré sa nejak extra nepripravujú na pôrod? Myslím nejaké cvičenia, pred pôrodom . A tak .

nikpa
21. júl 2021

Hlásim sa 🙋

mamamasama
21. júl 2021

A preco sa nechces pripravit,? Ja som vdaka priprave mala bezbolestny porod bez skrabanca.. ono..,nie je na skodu, ked vies do coho ides...

autor
21. júl 2021

@mamamasama skúšala som ísť cvičiť no ,také cviky čo sme tam cvičili ..to denne nebeham a viac sa doma hýbem ako sme tam robili

zuzkaa1991
21. júl 2021

Ja som necvicila vôbec kedze som sa bala aby som neporodila skor aj to koncom 38tt netusila som nic kedze z pôrodu som.mala veľký strach nechavala som co pride

sasitimi17
21. júl 2021

🙋🏻‍♀️ Ja som to tiež nejako neriešila

denda007
21. júl 2021

Ja som sa vôbec nepripravila, a tu som 🙂 bez nástrihu, bez šitia. Telo vie čo robí. Vy mu len musíte pomôcť 🙂

mamamasama
21. júl 2021

nemam na mysli silove cvicenie, ale pripravu... skor psychicku...hypnoporod napr... aniball..

autor
21. júl 2021

Neskutočné som sa tešila pri prvom a nechcel ísť von absolútne nič nepomáhalo , tak urobili mi sekciu 🤷

lenka7477
21. júl 2021

3 x bez prípravy

e3v3a3
21. júl 2021

Ja som rodila 2 x a nepripravoval som sa ani raz

anavianavi
21. júl 2021

2x bez pripravy

roztlieskavacka
21. júl 2021

Ja si myslím ze to je len dobrý marketing ktorý ano moze pomôcť k lepšiemu priebehu pôrodu, ale take srandy ako aniball a pod. vznikli max pred pár rokmi a dovtedy sa vždy rodilo bez prípravy, na poli, na zemi, v jaskyniach a ženy to zvládli 🙂

ecko80
21. júl 2021

Nepripravovala som sa nijako pred obidvoma porodmi.

barborka62
21. júl 2021

Hlásim sa, rovnako to nejak extra neriešim. Zabalím veci a budem čakať, čo ma neminie 🤗

denden77
21. júl 2021

tiez som rodila total bez pripravy 😁

diaalex
21. júl 2021

Cvičila som jedine aniballom, žiadne iné cviky 🙂

siska25
21. júl 2021

Ja som bola na predporodnom kurze pri prvom tehotenstve. Necvicili sme tam, skor nas ucili ako dychat a pod. Dcera sa narodila o mesiac skor a sama na sebe som sa potom smiala, ako mi cela priprava bola na dve veci. Pri druhom som neriesila vobec nic. Syn sa narodil do 3 hodin od prvej kontrakcie, bez nastrihu. Teraz som tehotna a tiez sa neplanujem prioravovat specialne, sraci mi behanie okolo starsich deti. Dufam, ze vsetko prebehne ako pri druhom porode.

iwesska
21. júl 2021

Ja som sa nijak nepripravovala a dobre som spravila,kedze som rodila nakoniec sekciou 😁

izabela181
21. júl 2021

Ja rodim tak o týždeň- dva a keďže mám streptokoka tak aniball mi doktorka neodporúča takze nerobím nič 😂 skúšala som masírovať hrádzu ale to sa tiež teraz bojím kvôli tomu streptokokovi 🙈 jedine pijem caj z malinika, akože niežeby som tomu extra verila že mi to pomôže ale mám ho doma tak ho miniem aspoň 😂 ale momentálne som už vo fáze že hlavne nech porodim čo najskôr, už nech to je akékoľvek 😂

autor
21. júl 2021

@izabela181 ja mám ešte 8tyzdnov ,dúfam že len toľko 😂tak držím palceky ♥️nech už je pri tebe baby .🙂

ivangeline
21. júl 2021

Ja som sa nie... a mam za sebou akitny cisarsky a prirodzeny...a zas bude prirodzeny...a nepripravujem sa

hendikep
17. aug 2022

@izabela181 tak co ako to dopadlo?

janka1011
17. aug 2022

Ani na jeden pôrod som sa nijako nepripravovala a zvládla som to bez problémov. Za mňa len výmysel modernej doby, porodíš aj bez cvičenia aj bez aniballa 😉

majulino
17. aug 2022

3x bez prípravy a keby nebol pri prvom pôrode splašeny pôrodník, čo automaticky robil nástrih každému, tak nemám ani jediný steh a to druhé a tretie dieťa mali cez 54cm a 4kg

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre