Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Bolesť 2 mesiace po pôrode

veselavrba
29. jan 2013

Ahojte som po porode 2mesiace. Doteraz bolo vsetko ok,bola som aj na kontrole po sestonedeli a vsetko bolo ok. Teraz asi pred 2 dnami som zacitila dole bolest. Tam kde som bola zasita. Pozrela som sa cez zrkadlo a zbadala tam malu gulku,pripada mi to ako keby som mala spojenu kozu po zasiti. Zatial je to mael ale viditelne. Robi mi to problem ked idem na velku alebo ked chodim tak to citim ako ma to boli. Co tomoze byt? Niekde som citala ze to mali mamicky po porode ze im to museli potom prepichovat v nemocnici. Mate s tym nejaka skusenost?Mam ist za doktorom?Nemam teraz tolko casu kedze mam 2mesacneho synceka a nemal by kto byt s nim doma. Muz robi a moji rodicia nemozu teraz zo zdravotnych dovodov a svokrovci tiez nemozu. Prosim poradte .

anjelicek26
29. jan 2013

@veselavrba - maleho zober zo sebou a chod na gyndu. Ak mas bolesti, treba to riesit. Ked sa to zle zhoji, bude este horsie.

zuzi0911
29. jan 2013

fuha mozno je to nejake hnisa ve lozisko.skus sedaci kupel alebo si na to prikladaj obklady z kamilky alebo si nieco vypytaj v lekarni.ak to nepomoze asi treba ist k lekarovi.skus nieco asi sa to zapalilo.drzim palce
@veselavrba

dadushe
29. jan 2013

Není to absces? Pokud to bolí a zvlášť pokud se to zvětšuje a obtěžuje, není co řešit, ještě by to mohlo prasknout samo a pak je to tak na antibiotika. Já být tebou tak si napřed zavolám na gyndu, vysvětlím co a jak a jestli se máš jít ukázat. Klidně oznam, že si bereš dítě s sebou, nebudeš první matka s prckem na gyndě 😉

cerez
30. jan 2013

@veselavrba Určite choď k dr. Sestra mala tiež po pôrode problém, zapálila sa jej nejaká žľaza pri pošve. Dr. jej nič nerezal, dostala lieky na lokálne ošetrenie. Len to nenechaj ďaleko zájsť. Radšej riešiť malý problém ako veľký.

veselavrba
autor
30. jan 2013

No boli to ale nie az tak velmi a je to len taka gulka,nieje tam ziaden hnis vidiet.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli