Bolesť po šestonedelí

tyna1212
31. máj 2016

Baby mám problém, dnes som bola na kontrole po 600nedeli a všetko je vraj ok. Tak sme s mužom dnes aj skúsili ale mňa to dosť bolelo tak sme museli skončiť. Vnútri má to nebolí ale v okolí a pri močovej dierke tam najviac. Neviete čím to môže byť? Dosť ma to štve. Mám skúsiť repíkové zábaly na vložku? Alebo čo?

natalym
31. máj 2016

Lebo si po pôrode tak to bolí, to je normálne.

miku1
31. máj 2016

@tyna1212 Je to normálne. Po pôrode to proste bolí, skús použiť lubrikačný gél, malo by to pomôcť. Pár krát to ešte cítiť budeš a potom sa to "spraví" 🙂

nyusika
31. máj 2016

sestonedelie...nie seststonedelie

natalym
31. máj 2016

@nyusika To by bolelo.......

nyusika
31. máj 2016

takmer dvanast rokov 😀
@natalym

natalym
31. máj 2016

@nyusika Juj.

tyna1212
autor
31. máj 2016

@nyusika skratka... hovorí ti to niečo? Nepýtam sa na gramatiku!

@miku1 ďakujem za odpoveď 🙂

fra
31. máj 2016

obyčajne nereagujem na gramatiku, ale toto je momentálne moja srdcovka, ospravedlnujem sa 😅 ... to znamená, že skratku od slova šestorčatá napíšeme ako 600rčatá?
.
a k otazke- je to vysostne individualne, niekoho to prestane bolieť dosť skoro, niekoľko tyždnov po porode, niekoho tie šviky tlačia aj roky- častejší je určite ten prvý prípad...

fra
31. máj 2016

to šestonedelie je len taky orientačny nazov, niekto je fit po 4 tyzdnoch, niekto po 3 mesiacoch, možno nejaký ten repík na vložke môže urychliť hojenie, povedala by som však že ešte viac čerstvy vzduch ... daj svojmu telu čas, ktorý potrebuje...

nyusika
31. máj 2016

@tyna1212 skratka sestonedelia ale nie je 600nedelie, ale 6nedelie 🙂

obvykle neopravujem bezne gramatockle chyby, ale toto bud rada, ze ta niekto opravil..lebo je to dost velky priekak pouzivat seststonedelie 🙂

mima4
31. máj 2016

@tyna1212 po 600 nedeliach?

no ked to trva uz viac ako 11 rokov... tak urcite smer lekar

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre