Bolesti chrbtice po epidurálke

vladimiravysna
10. jan 2014

Mam dva a pól mesiaca po pôrode a mam stále bolesti chrbtice, prv som si myslela ze je to z toho akú mam polohu pri kojení, ale mylila som sa. Ta bolesť je presne tam kde mi pichali epiduralku a je brutálna, mam problémy sa poriadne vystrieť. Neviem ci je to dočasne, alebo by som mala zajst k lekárovi . Ma s tým niekto skúsenost?

anjelik33
10. jan 2014

Ahoj ja som mala tiez bolesti ale potom to postupne přešlo.

mojkamoj
10. jan 2014

@vladimiravysna Ahoj,áno,poznám to veľmi dobre,bolesť veľmi nepríjemná,bolestivá,ale prejde to...ale kedy to odzneje je u každej individuálne,mne to trvalo tak rok a pol než to zmizlo,držím palce nech ti to prejde čo najskôr 😉

denka3008
10. jan 2014

Dva a pol mesiaca je velmi dlha doba urcite stym chod k doktorovi ja som mala bolesti max 3 tyzdne kamaratke pri pichnuti epiduralky vznikla mala vzduchova bublinka bolesti mala velmi dlho isla stym k doktorovi bublinku jej to tam nasli a odstranili

vladimiravysna
autor
10. jan 2014

Ďakujem za odpovede. V utorok mam kontrolu tak to spomeniem pororodnej assistentke.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre