Cisársky rez - postup

smatt
26. jún 2016

Moja manzelka je z UK, kde porodila aj nase prve babo, teraz rozmyslame, ze druhe by sa mohlo narodit tu na Slovensku. Uvazujeme, ci ako v anglicku, je moznost vyberu na nas, ci bude rodit cez C alebo prirodzenou cestou. Aky je postup po porode cez cisarsky, ostava novorodenec s matkou alebo bude odobrany doktormi niekde inde na vysetrenia atd.? Na ako dlho? Mozem byt s nou v miestnosti pocas porodu cisarskym?
Je tento postup iny vo verejnych nemocniciach a sukromnych ako napr. Koch?

siska53
5. júl 2016

@sensen12 Ja som napisala,ze vacsinou kazda,co mala sekciu,aj sekciou ide,ale nie,ze je to tak vzdy. V mojom okoli hadam vsetky,co mali cisarsky,aj cisarskym sli rodit opat. Vratanr mna,ale ja som na to mala dovody,so mnou zas ziaden doktor nediskutoval na temu normalneho porodu. A hoci by som radsej rodila prirodzene,viem,ze v mojom pripade by to dobre nedopadlo..minimalne nie pri prvom..

sensen12
5. júl 2016

@siska53 ok,a co si mala?? Ja mám minimálne tri problémy,rez,stitnu zlazu,krv,veľké mimi,mala som,chuda

nika006
5. júl 2016

@michala.s v Hollabrunne 🙂

michala.s
5. júl 2016

@nika006 vdaka, ja druhe pojdem do wilhelminen spitalu a tam som nevidela, zeby vobec mali rodinne izby

siska53
5. júl 2016

@sensen12 uterus bicornis,uzka panva a velke babo na mna. Som mala a dost chuda. Plus u mna to oddovodnili aj vekom (blbost sice,ale ok) a tym,ze som ako decko bola operovana na srdce (pri druhom to uz dovod nebol,ale stacili tie prve dvz dovody na sekciu).

sensen12
5. júl 2016

@siska53 a ty by si teda aj normal skúsila,keby tí to odporučili,ci

siska53
5. júl 2016

@sensen12 zaviselo by od dovodu. Kamoska napr.mala sekciu len preto,ze chlapca mala nozickami. A druhu preto,lebo aj to dieta tak bolo a vobec nevedeli pohlavie a pri chlapcovi je vraj zle,ked sa rodi nozickami,ze sa mu mozu poskodit pohlavne organy ci co. Kedze nevedeli,co bude,prosto nikdy sa to nedalo zistit z ultrazvuku,tak radsej zvolili sekciu.

nika006
5. júl 2016

@michala.s drzim palceky 🙂
Do willhem.ide rodit teraz kamoska v auguste

maciatkolulu
5. júl 2016

@sensen12 co im malo vadit? Nerozumiem? inak kojim este stale, bude mat v auguste tri, takze problem nemame

vevera111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre