Čo na keloidnú jazvu?

ssussie
11. apr 2013

Čaute baby,
chcem sa opýtať čím ste si natierali keloidnú jazvu po pôrode - po sekcii. Viem, že sa jej nezbavím, ale že vraj sú na to maste na zmaknutie a vyblednutie ... ale čo Vám pomohlo práve na keloidy v podbrušku?

sisaha
11. apr 2013

@ssussie na keloidy v podbrusku neviem, ale ja mam na chrbte a Dr. mi urobil obstrek jazvy kortikoidom... vraj sa to zvykne potom pekne vyhladit.

zonjushe
11. apr 2013

@ssussie ja mam ten isty problem, dr. mi povedala, ze jedine plastika, alebo potom pockat na druhe babo a ak pojdem zase sekciou, opravia mi ju..

katy1979
11. apr 2013

ja mam keloidne jazvy na stehnach po uraze prve roky to vyzeralo desne. ale teraz je to ovela menej viditelne. po jednej ostali uz iba akesi obrysy a su svetlejsie ako okolita pokozka. Uz si ich ani ludia nevsimaju tak ako kedysi.

sissy27
11. apr 2013

@ssussie contractubex gel a je ešte jeden - neviem názov, ale v lekárni ti isto budú vedieť povedať... prípadne možno niečo ešte novšie...

danyelituska2
12. apr 2013

@ssussie mne kožná odporučila lioton gel 100 000 - je to na nohy, ale mne povedala že si to mám na tie jazvy natierať

ssussie
autor
12. apr 2013

@danyelituska2 zaujimave ...

ssussie
autor
12. apr 2013

@sissy27 hej ale je strasne drahy, lacnejsia verzia je bionect - ten pouzivam - neviem posudit ci pomaha - mozno keby som ho nepouzivala mala by som to este horsie ...

sissy27
12. apr 2013

@ssussie stojí do 10€ - bionect 12,50€ aj keď je to o 10g väčšie balenie, ale teda cena porovnateľná

ssussie
autor
12. apr 2013

@sissy27 aha tak skusim 🙂

modrofuzik11
13. apr 2013

moja sara ma viditelnu jayvu na tvari. nasla som jej taky hojivy gel na jazvy.sk. skuste, mozno nieco najdete

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre