Čo zaberá na urýchlenie spustenia pôrodu?

evka_
16. nov 2008

ahojte 🙂

chcem sa opytat, ake mate skusenosti s touto temou? co najlepsie zabera? A co pripadne zabralo/nezabralo vam??

🙂 dik za kazdy tip 😉

petruci6
27. dec 2008

ale v tehu sa meni vsetko,mne najlepsie robi Aviril olejcek,ten malicky modry

itinka123
27. dec 2008

ouki....tak zajtra k tomu yalu pridam aj aviril? to sa este vobec predava?

petruci6
27. dec 2008

aj ja som bola prekvapena,ale v Tescu som ho nasla 🙂

itinka123
27. dec 2008

tym avirilom vonali volakedy vsetky babatka. to bola vlastne detska vona

petruci6
27. dec 2008

presne tak,aj mna tym mamina natierala 😵

bambusko
27. dec 2008

zienky, pozor, ten sice vonia pekne kvoli azulenu, ale obsahuje mineralne oleje, na tie babetka casto reaguju citlivo 😒

itinka, aj mna vsetko svrbelo, myslim, ze to nie je kozmetikou, ja som nepouzivala skoro nic, len mastila brucho a svrbeli ma aj ruky a nohy 😕

petruci6
27. dec 2008

bambusko,ale ja ho nechcem pouzivat pre malicku,ja ho pouzivam na seba
pre malu mam inu kozmetiku 😉

funy
28. dec 2008

petruci,
o kolkej zajtra nastupujes?

michru
28. dec 2008

ahoj funy 🙂 , drzim ti palce, zajtra už teda ideš. Ako sa citiš? Ja som už začla trošku stresovať, ked som bola na tom. tak aky ty.

michru
28. dec 2008

držím palce, teda nie, hovorí sa, že to prináša neštastie, tak budem na vás myslieť. Už sa na vás teším 🙂

petruci6
28. dec 2008

mam prist rano nalacno o 7.00hod,ale neviem kedy to budu robit,hadam do obeda to uz bude za mnou 🙂

funy
28. dec 2008

petruci ja mam dnes od piatej rana prehanky, neviem ci sa nieco konecne deje, alebo je to tym obzerstvom jedno cez druhe, maj. salat........

petruci6
28. dec 2008

mas aj bolesti?

funy
28. dec 2008

len ma zabolia krize a take krce v bruchu ako pri prehankach, alebo menzese.
takze to bude asi prezratim sa.
🙂 🙂 🙂

womenne
28. dec 2008

funy ja ked som povedala že mam bolesti ako pri menzese tak mi povedali že tak to už čoskoro bude,Vedla mna ležala pani ktora sa za den 6x sprchovala v horucej vode a cvičila v nej do podrepu aby rychlo porodila lebo už prenašala 🙂 aj sa jej topodarilo sice až po 2dnoch

funy
28. dec 2008

womene, ale ja mam tie bolesti len kratko kym nemam za sebou wc. potom je dobre.
teraz som sa prvy krat dnes najedla tak uvidim co to so mnou spravi
🙂

petruci6
28. dec 2008

funy tie bolesti by mali byt pravidelne a stupnujuce sa,tak to rozoznas od pravych kontrakcii 😉

funy
28. dec 2008

petruci, takze nic ☹

paulina.murinova
20. máj 2009

ahojte nemohli by ste mi poradit na babsky recept na potrat,, prosim, viem ze je to krute ale mam uz male 3 deti, a salsie nezvladnem, a mam ich rok za rokom prosim pomozte dakujem

nikollette
20. máj 2009

Paulina 😕 😕 mali ste si davat pozor, teraz musis toto riesiť 😒 ☹

tinus20
20. máj 2009

mne porodnik-lekar povedal mesiac pred terminom,ze je babatko nizko a mam cakat kazdym dnom porod...sice krpec vydrzal dalsie 2 tyzdne ale boli to pre mna najdlhsie tyzdne...nam napomohol tiez sex,kedze som bola od 25tt na rizikovom,sex sme mali zakazany ale na konci tehu sme si povedali,ze uz je to jedno,nic zle nehrozilo tak sme sa do toho pustili🙂) a presne 2 tyzdne pred terminom sa maly narodil,boli sice problemy pri porode,a skoncilo to SC,no hlavne ze to prezil bez ujmi na zdravi a ja tiez 😀 😀

tinus20
20. máj 2009

Pauli,ja by som to neriesila ziadnymi babskymi receptami ale isla by som na zakrok...aj ked je to tazke ale jasne ze chapem ze dalsie dieta nieje taka sranda ... tak drzim palce nech vsetko dobre dopadne... 😉

kukenzi
20. máj 2009

jeeeejda paulna 😲 toto je tema o porode a nie o potrate 🙄

lule
21. júl 2010

@tatolu alebo nocne nespanie 😀

lule
21. júl 2010

@paulina.murinova
asi je to krute, ale niektori ludia su proste nepoucitelni.

mirka_80
21. okt 2010

Chinín sa získava z kôry chinínovníka. Má horkú chuť, znižuje horúčku, tlmí bolesti a používa sa napríklad aj na liečbu malárie. Tonic a Bitter Lemon chutia horko práve vďaka obsahu chinínu. Tehotné ženy by sa mali podobným nápojom vyhýbať, pretože chinín dráždi svalstvo maternice a mohol by vyvolať pôrodné bolesti. ( 😀 to práve chcem) Potraviny, ktoré obsahujú túto látku, musia byť zreteľne označené.

zo stránky: http://baby-web.topky.sk/Clanky/a320-Slovnicek....

cicka00211
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sima199
24. nov 2012

@cicka00211 co si nesla k lekarovi?teraz je uz na to troska neskoro..

biancarv
24. nov 2012

Baby čo mám robiť???? dneska mám termín a nič....... 😒 vôbec to na pôrod nevyzerá, sex neprichádza do úvahy, mám doma ešte druhého syna 😀 nejaké iné rady poprosím , ďakujem vám 😉

zuzka38
24. nov 2012

@biancarv okna mas uz umyte? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre