Čo zaberie na vypadávajúce vlasy po pôrode?

dida38
3. jan 2011

Ahoj, chcem sa Vas opytat, ci aj vam zacali po porode vypadavat vlasy?? Ja mam sice tretie babo, ale tak ako mi padaju teraz, mi este nepadali??
A popripade co vam pomohlo??
Diik

mimkao
11. jún 2013

Pomohol mi zinok, obyčajný z lekárne. Nie len že mi prestali padať, ale mi začali rásť nové.
Len sa nemá brať dlhodobo.

lenkapast
29. máj 2014

Na dlhodobé užitie sú dobre vitamíny z lekárne, teraz už veľa farmaceutických spoločností vyrába rôzne vitamíny založené na podobnom princípe, ja mám skúsenosti len s donnahair a tie sú dobré, pomohli mi.

klara_159
17. jún 2014

ja tiež odporúčam tu donnu, zinok a selen a kopec iných látiek obsahujú výživové doplnky typu donna alebo revalid je to také "3 v 1" 🙂 obsahujú viacero látok, ktoré podporujú rast vlasov, mne osobne sa to osvedčilo brať

luciagaldun
17. jún 2014

no ja som bola akurát včera s tým pri kožnej doktorke, a odporučila z lekárne Zinkorot 🙂

kajkape
17. jún 2014

padali aj mne.... dala som sa poriadne podstrihnúť a kúpila si redší a kvalitnejší hrebeň. Odznelo to samo, viac-keď som prestala kojiť. Držím palce!

nini1010
17. jún 2014

Nepomoze ti absolutne nic.ani tie najlepsie vitaminy z lekarne,viem to sama na sebe.ked idzneju hormony potom to ustupi samo.

baskaj
12. sep 2014

Mne na popôrodné padanie vlasov vždy zabrali vodičky od Vichy Dercos - verzia pre mužov. Extrémne padanie vlasov sa upravilo zase do normálu.

moo
16. sep 2014

ahojte... čakám druhého syna a pri prvom pri dojčení mi neskutočne zredli vlasy aj som sa dala riadne ostihať a nič:o( aj nechty sa mi lámali a čo bolo desné zuby 😢 chcela by som dlhšie dojčiť aj druhého syna poradili mi GS mamavit .... poznáte ho?

zuzana231
16. sep 2014

Mne tiez strasne vypadavali vlasy asi 3-4 mesiace. Potom prestali a zacali mi rast nove vlasy. Vpodstate mi rastla cela nova ofina 🙂 🙂

maca283
13. okt 2014

Ja som pouzivala basico z justu je to prirodne su to mineraly pozrite si www.just,sk

virginia
21. okt 2014

Ahoj, proti vypadavaniu velmi nezaberie nic, je to hormonalna cinnost a upravi sa to samo.
Ty si mozes pomoct tym, ze urychlis rast novych vlasov a aspon zahustis objem vlasov. Mne pri vypadavani vlasov (mavam to sezonne) vzdy krasne zaberie toto:
http://www.vasakrasa.sk/starostlivost-o-vlasy/h...

11nika11
21. okt 2014

Ahoj.no tak toto trapilo aj mne.Neskutocne mi vlasy padali a nic mi nepomahalo.Ziadne vodicky,ampulky,proste nic.Som pomaly 3,5r po porode a uz to bolo neunosne...Minuly mesiac som bola u novej kadernicky ktorej som to spomenula a ta mi odporucila Pivovarske kvasnice.Uzivaju sa mesiac a potom mesiac pauza a zase.Ona sama je mamicka tesne po porode a ze jej to pomohlo.Tak skusam aj ja,snad pomoze 🙂

iskricka55
22. okt 2014

Ja som pol roka od porodu asi v 4tom mesiaci po porode mi zacali brutalne vypadat
vlasy mala som krasne dlhe a musela somsa ostrihat mam z nich ani nie polovicu,
uzivam tak max zinok

milva
19. nov 2014

Kočky ja som sa trápila 2 roky s padajúcimi vlasmy a skúsila som všetko čo existuje na trhu a webe, či už v podobe tabletiek, vodičiek či šampónov. Zúfalstvo ma priviedlo hľadať dalej a skúsiť aj to čo nemá reklamu a žiadne referencie. Oplatilo sa...našla som úžasný produkt a zachránila som si vlasy pred strihaním - chinínovú vodu forte a šampón. Nemala som čo stratiť a navyše to bola jedna z najlacnejších investícii. Nesľubujem zázraky, len sa chcem podeliť o produkty, ktoré stoja za pozornosť, lebo práve im ja vďačím za spokojnosť a vlasy, ktoré opäť naberajú krásu, kvalitu a dľžku. Je to niečo ako poďakovanie tejto značke za to, že opäť si môžem bez stresu a toho hrozného pohľadu na chumáče vypadnutých vlasov vychutnávať česanie a umývanie vlasov. Všetkým vám držím palce a hlavne vydržte, stojí to za to. Krásne ženy sú spokojné ženy <3 Pridávam link na stránku https://www.facebook.com/milvasklovensko. V prípade otázok ich môžete kontaktovať na milva.poradna@gmail.com a v prípade záujmu si objednať na milva.objednavky@gmail.com. V albumoch fotiek je popis pri každom výrobku.

mirkaza
23. júl 2016

www.chininovakozmetika.sk Vyborne ceny a zarucene najnizsie postovne. A odosielaju do 24 hodin od objednania.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre