Dávali ste si po šestonedelí pozor a aj tak ste otehotneli?

minka432
9. júl 2020

Ahojte 🙂
Viem ze podobne temy tu uz padli,
No zaujimali by ma vase skusenosti 🙂 Je tu predsa dost mamiciek.
Mam po spontannom porode..a zaujimalo by ma..
Po sestonedeli, ste sa vratili do normalneho kolobehu zivota, mali ste opet sex..davali ste si pozor, a aj napriek tomu ste opet otehotneli ?

ukulela
9. júl 2020

ja nie, ale poznam pripady, ked mamicka bola do roka (aj menej) opat v porodnici .... davat pozor znamena co? lebo vete "dam si pozor, vytiahnem, mam to pod kontrolou" neverim a ako antikoncepciu ju neberiem.

nairia
9. júl 2020

@ukulela moja spoluziacka otehotnela pre nu necakane: "som si myslela, ze ked kojim, tak nemozem otehotniet" 🤐

tosomja
9. júl 2020

Nespoliehaj sa na "dám si pozor"
Ak sa chces tehotenstvu vyhnúť, musíš používať ochranu. Ale som po cisárskom 4 mesiace a nechranime sa 🙈 zatiaľ partner bol doma počas neplodnych dní tak som "verila, že sú naozaj neplodne"
😉

dskjhfdlkdjhl
9. júl 2020

Ako sa da otehotniet "nahodou"?

minka432
autor
9. júl 2020

Tak podla mna je rozdiel ked maju dvaja sex a davaju si pozor..ze ejakulat skonci vonku vzdy..

Alebo je tam uz ochrana nejake..ci kondom alebo antika.

Kedze v dnesnej dobe sa deju rozne situacie, tak som sa pytala ako to bolo u vas 🙂 Ked i tak ste nahodne otehotneli po sestonedeli..
tot vse..

zuzka1117
9. júl 2020

Tak napríklad my sa s manželom nechranime, jedine si dávame pozor a pre mňa je to dostatočna ochrana. Máme dve deti, obidve planovane, počaté hneď na 1x, u nás to takto funguje.

ajka0207
9. júl 2020

@minka432 po sestonedeli mas rovnaku sancu otehotniet ako pred tehotenstvom, cize byt tebou sa chranim rovnako ako predtym. Ak si si len "davala pozor" a bola psychicky v pohode s možným tehotenstvom, tak to rob tak aj teraz.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre