• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Domáce recepty na uľahčenie pôrodu. Poznáte nejaké?

20. mája 2008 
Caute babulky,
ja so zatial pocula iba o piti malinoveho caju a jedeni 1 lyzicky lanovych semiacok. Poznate aj ine???
:wink:
15. nov 2007 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nikto??
15. nov 2007 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, nie su to sice domace recepty, ale kuk napr.: http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=23164&vGroupOffset=40

alebo potom masaz hradze, tiez je tu niekde o tom tema...
15. nov 2007 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikaika.. všetky tie "recepty" na uľahčenie pôrodu fungujú na princípe "prevencie" a väčšinou treba s užívaním (čohokoľvek) začať okolo 36tt, takže sa obávam, že pre teba už je trošku neskoro :sweat_smile:
15. nov 2007 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dufam ze nie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. nov 2007 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja od 36 pijem malinovy caj a jem tie semiacka - a nic :unamused:

ale pocula som ze je este kopec inych tak som chcela pocut nieco z overenych receptov od kociek co vyskusali osobne :slight_smile:
15. nov 2007 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
užívanie švedských kvapiek dva týždne pred pôrodom
15. nov 2007 o 19:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som skusila vrelu vodu, behanie po sxodox, turu v horax, malinikovy caj som pila, stiplave ale tak poriadne ze som skoro infarkt dostala, sex, upratovanie no proste vsetko a nic nezabralo isla som v 41tt na cisara :grinning: ale heidi asi vedela ze nema ist prirodzene lebo mala vacsiu hlavicku a dr.povedal ze by som asi takcitak skoncila sekciou alebo poptrhana az na xrbte tak som rada ze to takto dopadlo a to som ju xuda kazdy den vyhanala :sweat_smile:
15. nov 2007 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale tym som vam chcela povedat ze niekedy nemusite mat ani ulahcovace a skonci to aj tak inak..

ja som si zhanala vsetko aby to dobre dopadlo pila som malinik kazdy den 2salky, papkala tie semiacka a tiez masaz hradze obcas..ale zevraj su dobre tie homeopatika :wink: ale kopu bab tiez planovalo toto ze co je na ulahcenie a ani poriadne nic nestihli a uz mali po tom..tak dufam ze ti vsetko dobre dopadne a ze nebudes muset ani nic potrebovat a bude na svete sup sup
15. nov 2007 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,ja som ešte s srychlovačmi nezačala ale počula som o tej ostružine malinovej tak si ho pojdem asi uvarkat :wink: ale som zvedava kedy sa mi ten drobček narodi doktory sami nevedia v ktorom som tt.tak mam dva terminy 24.1.08 alebo 8.2.08 ale citim sa celkom dobre
20. jan 2008 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, inac sa chcem spytat, ci to vobec nevadi, ze ten malinkovy caj zacnem pit uz teraz? Som v 36tt. a na porod to je este relativne skoro,ze? A ten cajik je kde kupit?Normalne v obchode?
20. jan 2008 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten malinik ale nie je na urychlenie nastupu porodu, len by mal pripravit maternicu na porod a tym jeho priebeh trosku ulahcit, napomoct...
20. jan 2008 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kocky mam jednu otazku tie lanove semiacka sa len prehltaju alebo aj zuju :sweat_smile: ? Kupila som ich v DM drogerie dufam ze su to tie spravne :confused:
20. máj 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som bola vcera na poradni / 40 tt/ a lekar mi odporučil sex.Vraj spermie ubsahuju nejaku latku ktorá uvolnuje porodne cesty. neviem, neskusala som :wink:
20. máj 2008 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je pravda tak sup do toho :wink:
20. máj 2008 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi je to pravda, treba vyskusat, mozno to nepomoze ale ulavy sa ti dole, aj pitie cajiku pre tehu maminky , napr aj malinikovy :wink:
20. máj 2008 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
treba vyskusat vsetko, ale vacsinou su to len babske reci, lebo ja okrem umytia okien som uz vyskusala asi vsetko :sunglasses: podotykam, ze v 26tt ma pre hranicne skrateny krcok supli na kludovy rezim na rizikove :wink:
20. máj 2008 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok