Dovolili by ste, aby vás pri pôrode fotili?

vladko58
16. sep 2011

Dovolili by ste, aby vás pri pôrode fotili?

bambi2
28. sep 2011

@jabadaba myslim, ze aj take fotky patria k tym, kde dieta postupne rastie.. 😉 ale urcite nebudem fotit take detaily ktore ani ja nemusim... a to je rozdiel...

jabadaba
28. sep 2011

@karool447 a chlapi su na to, aby sa necpali kde ich je najmenej treba!

jabadaba
28. sep 2011

@bambi2 nemyslim si to Bambi. Ale kazdy nech si spravi ako sam uzna za vhodne. Mne to osobne na pocite skvelych spomienok nepridava.

bambi2
28. sep 2011

@jabadaba ty si asi chlapa pri porode nemala... ja ano a neviem si vynachvalit... neviem, co by som tam robila bez neho... velmi, az velmi mi pomahal vsetko zvladnut... neviem co si predstavujes ty za fotky, ono je rozdiel nafotit porod a nafotit porod. niekto to umi, niekto nie... niekto ma vkus, niekto nie... a niekto ma aj cit a niekto nie... 😉

bambi2
28. sep 2011

@jabadaba ved ta nikto nenuti dat si robit taketo spomienky.. 🙂

jabadaba
28. sep 2011

@bambi2 ale mala. Preco si myslis, ze nie? Bol potial pokial som citila, zeje tam potrebny. Na tlacenie kedy som mala sama so sebou co robit som ho uz nepotrebovala. Potrebovala som sa plne koncentrovat na seba a pohruzit sa do porodneho procesu, v tomto by mi jeho pritomnost prekazala. Porod mi trval rovnych 12 hodin, z toho muz bol so mnou celych 10 hodin. Prisiel hodinu po spusteni a poslala som ho prec hodinu pred narodenim dietatka. A takto nam to obom plne vyhovovalo. 😉 A pri druhom pred par mesiacmi bol tiez so mnou, len to bol cisarak, tazke ma sprevadzal na jeho pripravu, potom cakal za operackou, akonahle sa drobcek narodil tak bol pri nom prvy, v tomto mal naskok predo mnou. No a robil mi spolocnost celych 5 dni v porodnici. Krasny pocit.

No tak to co som za fotky videla, tak to si naozaj nepredstavujem ako vkusne spomienky na porod. Je to presne ako pises - su fotky a FOTKY. A je to naozaj vecou vkusu, sudnosti a citu kazdeho jedneho. Tak som sa aj vyjadrila na adresu fotiek co sem daal Hajanka, tie sa mi velmi pacili a na adresu fotiek od Amiga, ktore neboli nicim inym len hrbou nevkusu nejakych exhibicionistov. 😉

jabadaba
28. sep 2011

@bambi2 no este aby ma nutili. 😀

sjuzi
28. sep 2011

@amiggo
@marek65
@vladko58
@rudoolf453
@karool447
Ahaho, aké podobné nicky a čerstvo registr.kvôli tejto téme... Príde mi to trocha úchylné...
@martinjasen
@evastastna

bambi2
28. sep 2011

@jabadaba tak niet o com... ono totiz ked sa povie, ze nafotit porod, tak sa vynoria automaticky take fotky co sem dal amiggo alias marek65, bol to ten isty clovek... ale to bolo pre mna dost perverzne a take fotky by som ani ja nechcela...
ja mam uz svoj styl, mam uz predstavu ako a co nafotit... viem, co by som ja chcela a viem, ze by sa to aj inym pacilo... to som si celkom ista 😉

jabadaba
28. sep 2011

@sjuzi sila, no prisli zasa tam kde su najmenej povolani!

sjuzi
29. sep 2011

@jabadaba asi čakali, že im tu baby budú dávať svoje fotky, aby sa mohli "kochať". Podľa mňa to je ten istý "človek" ako predvčerom založená téma o rodinných príslušníkoch pri pôrode... tam tiež podobne úchylné myšlienky, 13-ročný brat pri pôrode a pod... 😝 😝 😝 😝

evastastna
30. sep 2011

@sjuzi
Ahoj,
tieto nicky sme kontrolovali a blokovali. Dakujeme za upozornenie.

sasko3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jjanko
23. jún 2012

Fotenie pôrodu je celkom milé :D Máme také fotky a je to pamiatka na celý život. Odporúčam každej rodičke.

zdenin
27. sep 2012

no mna rozhodne nie toto bi som nechcela mať zvečnené 😀 ked sa babo narodí tesne potom ho odfotit to hej ale seba bi som nechcela vidieť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre