Epino - ako začať?

majuska4401
4. feb 2019

Ajojte,zadovazila som si epino delphine plus,na pripravu na porod,citala som o tom uz vela ale akosi je to zatial pre mna mimo diania 😀 este mam na nho cas,viem ze sa pouziva od 34tt ale chcem sa opytat skusenych mamiciek co rodili a cvicili s epinom: ako ste zacali cvicit?zo zaciatku kolko nafuknuti aby to bolo bezpecne?treba to len vybrat alebo vyfukovat a vybrat alebo vytlacat?treba stym aj nejak cvicit?ze to nafuknem a stahujem svaly a potom vytlacim a znova?netusim aky to ma mat priebeh,nechcem to robit nespravne kedze som velmi za to a chcel to skusit ale aby to bolo co najefektivnejsie pri porode,dakujem krasne za vsetky typy rady postupy 🙂

martyzpp
4. feb 2019

Pridaj sa do skupiny: https://www.modrykonik.sk/group/6626/....a hned na prvej strane je aj video ako zacat 🙂

majuska4401
autor
4. feb 2019

@martyzpp ukazuje mi ze stranka neexistuje :( nejake to video som pozerala,len som nechapala to stym dychanim ,kedy dychat a ako a pri com atd toto tam popisane nebolo

martyzpp
4. feb 2019

@majuska4401 tak skús vyhľadať v skupinkách. Ja som ešte len v 25.tt takže ešte necvičím a nevoem poradiť ale podľa toho videa to vyzeralo byť celkom fajn

majuska4401
autor
4. feb 2019

@martyzpp skusim este popozerat vdaka,tiez som len 25tt 😀 no uz si pozeram, a informujem co a ako aby som potom nepozerala na to jak tela na vrata

martyzpp
4. feb 2019

@majuska4401 jj, ako teoreticky to vyzera na tom videu v pohode ale realita môže byť iná :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre