Gélové nechty pri pôrode

eliskadavidova
27. jan 2019

Chcem sa spýtať ci musim dat dolu gélové nechty ked budem rodit
Ake máte skúsenosti?

3petka
27. jan 2019

podla mna nemusíš len by si mala mať natural prevedenie, žiaden farebny lak

nelinka2009
27. jan 2019

@eliskadavidova nemusíš, ale po pôrode sa ich rada sama zbavis ;)

tosomja
27. jan 2019

@nelinka2009 asi tak.

barboritta
27. jan 2019

@eliskadavidova ja som rodila raz s dlhymi,nikdy viac.na dlaniach podliatiny,co som zatinala pri tlaceni.aj manipulacia s babom je jednoduchsia s kratsimi.no a isli sme tam dieta ale ked videli ze mam dlhe nechty,skusala kupanie ina mamicka.za mna jednoznacne by som si ich dala dolu,ale ak ich chces,kratsie a priesvitne

rencina_4
27. jan 2019

nevidim dovod, preco by si si ich mala davat dole. akurat co by podla mna bolo vhodne, ak mas dlhsie nechty si ich dat skratit

petulkahu
27. jan 2019

@eliskadavidova bola som na jis po cisarskom a mamka vedla mna mala gelove nechty, ked nam doniesli babatka, sestricka na nu velmi skaredo vybehla. Ci sa takto chce statat o dieta. Ta kocka si normalne tam okusala nechty...

leknolina
27. jan 2019

Nam na prípravke povedali ze nechty dole pripadne nechat ale len priesvitny lak aby bolo vidno komceky prstov a ich farbu pri porode resp pri komplikaciach..

dominika_sk
30. jan 2019

ja mam dlhe nchty, mala som ich aj pri porode a uplne normalne som sa starala o syna a nijakym sposobom to ani mne ani malemu neprekažalo. tieto predpotopne nazory žien čo si dokažu vypestovať svoje nechty ani nečitaj. normalne s nimi robim všetko čo ostatni ludia...

vroni
30. jan 2019

Pri oboch deťoch som mala gelace, francúzsku manikúru ako mam vždy. Nikomu to nevadilo ani keď mi dávali narkozu. A ani sa mi nesnívalo dávať ich po pôrode dolu. Prečo akože? Je fakt, že nemám polmetrove pazúry, ale gelace sú na rozdiel od prirodzených nechtov tupé a nelamave. V živote som si dieťa neposkriabala. A aby na mňa sestrička v nemocnici vybehla - z akéhokoľvek dôvodu - nuž, ako sa do hory vola, tak sa z hory ozýva. Brneli by jej uši ešte týždeň po mojom vybehnuti.

eliska13
30. jan 2019

@eliskadavidova odporúča sa to kvôli narkoze, aby videli farbu nechtov nemať tmavý lak ruky, nohy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre