Hmatateľný vak blán v 39 týždni

stankot
18. feb 2013

ahojte baby som v 39 tyzdni a na poslednej poradni mi lekar povedal ze porod je na spadnutie, som na 3 cm otvorena, krcok skrateny na 1,5 cm a je makky a vak blan hmatatelny.mala som tri dni male bolesti ako pred menstruaciou ale teraz dva dni zasa nic...zajtra idem znova do poradne tak som zvedava...mali ste to niektora?hlavne co znamena ten vak blan hmatatelny...mate s tym skusenost?dakujem

stankot
autor
20. feb 2013

@lenkuliak noooo mozno ti to uz pride...ja mam dnes tiez divne pocity tak uvidime...ktora z nas bude prva...tak tak vam baba a nam raz chlapcek 🙂 ty kedy ides do najblizsej poradne?

lenkuliak
20. feb 2013

@stankot v utorok, ale pevne dufam, ze tam uz nebudem musiet ist 🙂 aj ty tusim chodis v utorky..?
potom daj vediet, ked to na teba ozaj pojde..aj ja som zvedava, ze ktora kedy.. 🙂

stankot
autor
20. feb 2013

@lenkuliak ano utorky a sem tam aj stredy...ale uz ma neobjednali len rovno do tej nemocky...jasne dam vediet ako to prebiehalo a mozno ty mi das vediet prva 🙂 drzme si palceky...

stankot
autor
2. mar 2013

@lenkuliak ahooooj tak ako este si cela?my sme sa narodili 21.2. o 22:40....

lenkuliak
3. mar 2013

ahoj..gratulujem 🙂)) ste zdravi, vsetko v poriadku? je to teda dievcatko, vsak?
ja som sa prave vcera vratila z porodnice..mame chlapceka Matuska, narodil sa 26.2. o 8:50

stankot
autor
3. mar 2013

supeeeeer aj ja blahozelam a zelam vela zdravicka...ano zatial sme zdravi spinkame papkame kakame 🙂 dufam ze aj u vas vsetko ok...ano je to dievcatko veronika.ledva sme to stihli iba hodinu pred porodom sme dosli do nemocnice...a to som este ani nechcela ist 🙂

lenkuliak
4. mar 2013

u nas tiez vsetko v poriadku..ja som mala tiez celkom rychly porod..cca 4 hodiny 🙂 rodila som pri 5-minutovych kontrakciach, co uz som bola uplne otvorena..takze som nebola ani velmi vycerpana..

stankot
autor
6. mar 2013

supeeeeer tak to slo rychlo...len nech su deturence ok a bude dobre.a ako spinkate?

lenkuliak
7. mar 2013

spinkame dobre, cca kazde 3 hodiny je v noci hore, len dnes bol nejaky umrnkany...ale ok sme moc neni, vcera sme vyfasovali atb od dr. robia sa mu take vodove pluzgieriky po telicku-vraj stafylokokova infekcia..snad sa toho rychlo zbavime a neostanu nejake nasledky ☹

stankot
autor
9. mar 2013

neboj bude to dobre pomozu mu a o chvilu bude fit...aj spinkate pekne nam sa paci spinkat vonku teda aspon zatial...a bracek ako berie maleho drobca?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre