Hnačka ako predzvesť pôrodu

barbara088
24. okt 2013

Ahojte mamicky.Chcem sa vas spytat ci nemate skusenost....u par dni mam hnacku alebo presnejsie redsiu stolicu,je mi to v celku divne lebo cele tehotenstvo som ledva chodila na wc a teraz aj viac krat za den a to jem denne 1-2banany pomaha mi to na zahu.takze by som skor mala byt zapecena...a stale chodim cikat.uz asi cca8dni citim ako ma bolia panvove kosti ako keby sa mi roztahovali.V knizkach pisu ze to moze byt pribudajucimi kilami no ja som za cele tehotenstvo pribrala 4,5kila co nieje podla mna vela..poradne ak mate skusenosti.dakujem

irriss
24. okt 2013

Ahoj 🙂 ..no do porodu mas jeste "daleko".. 😉 Kdyby bylo leto, rekla bych Ti, ze ses prejedla merunkama..ted asi neporadim ( zeby hrusky?)..ale bude to urcite jidelnickem - vitaminama..(?).. 😉 a nebo ses necemu tolik smala, ze ses z toho skoro po... 😅 😉

p.s. porad se s lekarem🙂 UZ PAR DNI = DOST DNI 😉

hajajanka
24. okt 2013

@barbara088 U mna to bola predzvest porodu. Hnacka od vecera, zvracanie + hnacka na dalsi den dopoludnia a pred vecerom narodenie syna.
Ale ty si len v 32. tyzdni, takze priznaky porodu by to este nemali byt. Panvove kosti mozu boliet, je to priprava tela na bliziaci sa porod.
Ak ti hnacka neprejde do cca dvoch dni, tak vyhladaj lekara. Lebo za tym moze byt aj nejaka infekcia.

barbara088
autor
24. okt 2013

no praveze ja mam mam kludovy rezim kvoli tvrdnutiu brucha od 24tt,aby som skor nezacala rodit....no moc to nedodrziavam mame velkz rodinny dom a este dve deti ktomu a som dost vytazena z toho

gubcikova
24. okt 2013

@barbara088 ja som mala hnačku u oboch 5dní pred pôrodom

barbara088
autor
24. okt 2013

ja som toto nemala ani pri jednom dietati,tak neviem.moja mama mala dva predcasne porody jeden v 31tt a druhy v 33tt.lekar vravel ze tato situacia sa moze aj u mna zopakovat 😒

ikke
24. okt 2013

zapekaju dobre zrele banany, zelensie naopak.
cikat mozes chodit casto aj preto, ze ti dieta proste tlaci na mechur.
a panvove kosti ta mzu boliet preto, ze nie ze sa roztahuju, ale uvolnuju sa vazy madzi nimi, aby dieta islo neskor lahsie von. a to kludne moze byt niekolko tyzdnov pred porodom.
ak mas nejake pochybnosti, na to mas gynekologa. vsetky "skusenosti" takto cez net ostanu vzdy len dohadmi.

cawes
24. okt 2013

@barbara088 aj ja som mala hnacku pred porodom, cca 2 dni pred porodom, najprv len castejsie chodenie na wc a v den porodu co som zjedla islo nasledne von
ale ty mas este na porod cas

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre