Hnedá čiara na bruchu po pôrode

livuska1
17. apr 2013

som 2 a pol mesiaca po porode a stale mam cez brucho hnedu ciaru,ktora sa vytvorila pocas tehotenstva,a zhnedla po porode.zmizne mi to casom alebo to tak ostane?

brumka
17. apr 2013

@livuska1 neboj strati sa casom 🙂 jasom ju mala v provm tehu uz pocas tehotenstva aleteraz ju zatial nemam a som zvedava kedy sa objavi 🙂

lucia198307
17. apr 2013

@livuska1 ja som 6 mesiacov po porode a stale mi ju je vidno

tretiastvrta
17. apr 2013

Zmizne 🙂 , mne tiež zmizla po troch deťoch ani stopy a teraz pri štvrtej som ju ani nemala. 😉

kessinka
17. apr 2013

Zmizne, neboj 🙂 Tiež som ju mala ešte pár mesiacov po pôrode a už som sa začala obávať že tam ostane 😎

livuska1
autor
17. apr 2013

dakujem za odpoveda tak este musim cakat 🙂

linda20111
17. apr 2013

ja som 3a pol mesiaca po porode a este ju tiez mam.. nerozumiem ale z akeho dovodu sa tam vytvorila... viete niekto dovod?

althejka
19. apr 2013

ja ju mam tiez pol roka po porode. ale uz je taka slabucka

blackcat8885
27. apr 2013

@livuska1 Ja som takmer 3mesiace po pôrode a už mi čiara bledne ale ešte ju vidno do leta snad zmizne

cawes
27. apr 2013

ja som 9 m po porode a este jju mam

dedenini
27. apr 2013

ja som rok po porode a este trociska je vidno... ale malinko 🙂

yanus
27. apr 2013

Vola sa to linia negra, je to absolutne prirodzene ako navadzacia ciara k tiez stmavnutym bradavkam, dopomaha to k samoprisatiu, co sa u nas nepraktizuje.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre