Holenie po zašití hrádze

sandrusa2803
16. feb 2014

Ahojte.Mám takú chúlostivú otázku s ktorou mi ani pán google nepomohol...som po 3 týždňoch po spontánnom pôrode,trochu ma aj nastrihli...ževraj tie štichy po najviac
5tich dní vycikám..či mi odyšli vôbec netuším,ale už ma nič nebolí.
Problém je ten,že už by som sa aj najradšej oholila,ale bojím sa ☹nemáte stým skúsenosť??Ďakujem za každú odpoveď 😉

medveckaeva
16. feb 2014

@sandrusa2803 ja porodila o 16:31 a další den ráno o pol piatej som sa holila. Vynechala som tesne stichy a po cca 3-4tt holila aj cez tie

petkakv
16. feb 2014

Ja som si to zrkadielkom pozrela, pri holeni neprechadzala cez ranu.to sa da ked sa na to ide opatrne

lucinocka
16. feb 2014

@sandrusa2803 nech pomoze manzel🙂

ematko29
16. feb 2014

@medveckaeva och to ta teda obdivujem.Ja som mala problem sa toho aj dotknuť nieto ešte holiť aj ked okolo toho.Ja som si to nechala pekne krásne zahojiť a oholila až potom 🙂

medveckaeva
16. feb 2014

@ematko29 ja som uchyl na holenie ;) v lete aj trikrát. V zime stačí raz az dva. Takze ja bych to nedala bez toho 😂

ematko29
16. feb 2014

@medveckaeva to je dobré,že uchyl 😀 A ozaj možno mi budeš vedieť poradiť.Ked sa často holím ttak sa mi robia vyrážky po holení mám to tam citlive a niekedy až pocit ako na mikozu,čo použivaš na holenie ,alebo na ukludnenie pokožky?

alexandra1104
16. feb 2014

ahoj pravdu ja som sa bala skoro 6tyzdnou len tak opatrne

babulatko
16. feb 2014

@ematko29 skús po holení kokosový olej

medveckaeva
16. feb 2014

@ematko29 holim sa len so sprchacom. Nic extra. Popripade z avonu na intimnu hygienu. A len sa kremujem. Naj nivea. Bud ta do sprchy alebo obyc. A občas preventívne na intimne partie to vajicko z avonu alebo oriflamu. Niekto to používa asi ako balzam na pery 😂

sandrusa2803
autor
16. feb 2014

@lucinocka manžela mám v Portugalsku,zakiaľ sa vráti už hádam budem mať za tým 😀

ematko29
16. feb 2014

@medveckaeva mám niveu,to sa tam môžem normálne s niveou nakremovať?lebo som nevedela 😅 diky za typ 🙂

sheila72
16. feb 2014

Ja som sa holila už v nemocnici, hneď po zašití :D ale treba opatrne, radšej tupšou žiletkou 🙂

medveckaeva
16. feb 2014

@ematko29 tak ja osobne mám racej tie tuhsie/hustejsie kremiky

dionyzka
16. feb 2014

fu, tak toto som naozaj ani nahodou po porode nemala cast riesit - nejake holenie. Ale ja osobne by som to naozaj nechala aspon tych 6 tyzdnov - uz len kvoli tomu, ze holenie intimnych partii gynekolog neodporuca z dovodu zvysenia infekcii - tak naco riskovat nejaku bakterialnu neprijemnost. Vydrz, naholis sa este v zivote az, az 🙂

ematko29
16. feb 2014

@medveckaeva hej mám niveu tú modru v tej plechovej nádobke 🙂

linda20111
17. feb 2014

@sandrusa2803 ved sa pozri ci ich tam este mas pomocou zrkadla. aj mne hovorili ze vypadnu za tyzden a niektore mi vypadli az na 3tí tyzden. holit sa som zacala az neskor, ked som nabrala odvahu aj to som dlho vynechavala to miesto kde som mala sitie,kedze koza tam bola tak cudne poskladana. trvalo dlhsie kym sa to vyrovanalo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre