Je OK že 4 mesiace po pôrode nemám menzes?

zuzik1983
23. okt 2010

som skoro 4 mesiace po porode a uz mesiac nekojim a stale nemam menstruaciu?je to normalne.lebo uz sa zacinam bat...

simisimca
23. okt 2010

Neboj Zuzik, je to uplne v pohode...najprv sa ti musia dat dokopy hormony... 😉

ivetkab.
23. okt 2010

Ahoj, nič sa neboj. Ja som dostala po viac než osem mesiacov po pôrode. Ale zase ja hneď ako som prestala kojiť, tak mi prišla. Je to zrejme tým, že si kojila. A teda pokiaľ nečakáte prírastok, tak je to v poriadku. Ona sa dostaví...

alexa21
23. okt 2010

ahojky, ja som samka do piateho mesiaca kojila a prvy poslickovia mi prisli ked mal 7 mesiacov..ja by som sa nebala..u mna je vsetko ok, tak ako pred porodom..ak si bez bolesti, a nebadas nejake vytoky..skus este pockat..
len je to vraj najplodnejsie obdobie teraz 😉ale neviem co je na tom pravdy 🙂

edik101210
12. sep 2011

zdravim.ja som po porode 9 mesiac .kojila som 3mesiace.potom ako som prestala kojit dostavila sa menstruacia a potom az doteraz nic.mam vytoky a bolesti v pravom boku.robila som si aj tes ale niesom tehotna.pichli mi aj vyvolavacku som 6 den po nej a stale nic.doktorka mi nasla nieco na pravom vajecniku.smiala sa ci niesom tehotna ale dvakrat som si robila test a ten mi ukazal ze niesom tehotna.do stredy sa zblaznim kym mi pridu vysledky.mam sa bat?uz som zmetena aj s testou .Martina dakujem

mani2321
29. jan 2013

zdravim ta zuzi ja so nato tak isto som skoro dva mesiace po porodea stale nemam menstrulaciu ale ja vobec som nekojila je to normalne baba alebo sa mam bat?

denisko121330
5. apr 2013

ahojte ja som erika mam problem som po porode uz 6sty mesiac a uz 5 mesiacov som nedostala menstruaciu a som po styroch detoch a neviem cim to moze byt ci je to normalne alebo ci tam moze byt nejaky problem a citim tam v bruchu ako mi tam nieco tvrdne a mam pocit stale ze to mam dostat a nic a bojim sa ze ci som neni tehotna ale manzel mi povedal ze to neni mozne a uz som v strese ze co mi je a nemam cas sa dostat doktorovi keby ste mi vedeli poradit dakujem ☹

sampo
5. apr 2013

@denisko121330 ani ja nemam a ani mi nechyba 😀 po prvom dietati prisiel po 7mich mesiacoch a teraz moze kludne aj po roku 😀 a ked mas pochybnosti, tak zajdi k dr., tu ti asi tazko poradime 😅

adinkag
5. apr 2013

podla mna v pohode mne prisla prva az po 2 mesiacoch po skonceni kojenia

alena76
5. apr 2013

Pri tretej dcere som nemala menstruaciu asi 9 mesiacov Potom nabehla 😀 . Pozor, ale ovulaciu mat mozes! Takze mozes aj otehotniet.

marianna2468
5. apr 2013

Ja som kojila 7mesiacov a uz dva nekojim vobec a menzes nemam stale.Este pockam mesiac a pojdem k doktorovi.Ja som citala ze niektore zeny ked prestanu kojit tak maju mlieko este aj rok a preto nemozu mat menzes.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre