Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Je to predzvesť blížiaceho sa pôrodu?

Pôrod
lila8686
8. máj 2019

Baby ako ste to mali vy ze uz ste tusili ze sa porod blizi ? Posledne dni chodim castejsie na WC myslim tym velku potrebu aj 3 krat za den co u mna vobec nehrozilo,dalej mam strasne trpnutie prstov na nohach aj rukach opuch ani nehovorim.A nieco zlte huste ako sopel prepacte za vyraz zo mna vyletelo pred 4 dnami ale az tak ze po stehnach to tieklo,neviem ci zatka vytok by asi nebol taky husty a tahavy neviem... A teraz ale uz len obcas po cikani ked utriem su tam kusky zlteho ale riedke neviem coho.Som 35tt moze to byt uz ze budem rodit skor ? Dakujem za kazdu radu 😊😊😊😊

deti95060810
8. máj 2019

takéto príznaky bývajú aj 3 týždne pred pôrodom....

ankare
8. máj 2019

No veru, takáto očista zvykne byt pred pôrodom.
To bola isto zátka.
Ja som porodila asi 3 týždne po odideni zátky a to som bola v termíne. Ú Teba by to ešte bolo chytro...
Snaž sa byť v kľude a šetri sa.

lucyluv
8. máj 2019

U mňa boli 2 znaky, bolo mi hrozne zle od žalúdka už 3 dni pred pôrodom a ako som cvičila s aniballom 2 dni pred, z ničoho nič moje nacvičené cm zrazu poskočili bez problémov o riadny kus, bola som totálne flexibilná od spodu. Zátka mi odišla až v deň pôrodu. Ale môže to byť aj pár týždňov pred.

jarca1111
8. máj 2019

no neviem, ci zatka je taka riedka 🙂 ja som hnackovala asi mesiac pred porodom 🙂 zatka bola uplne ako zelatina husta.. na druhy den som porodila.. no kontrakcie som mala cca 12 hodin po odijdeni zatky..

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre