Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Je to predzvesť blížiaceho sa pôrodu?

lila8686
8. máj 2019

Baby ako ste to mali vy ze uz ste tusili ze sa porod blizi ? Posledne dni chodim castejsie na WC myslim tym velku potrebu aj 3 krat za den co u mna vobec nehrozilo,dalej mam strasne trpnutie prstov na nohach aj rukach opuch ani nehovorim.A nieco zlte huste ako sopel prepacte za vyraz zo mna vyletelo pred 4 dnami ale az tak ze po stehnach to tieklo,neviem ci zatka vytok by asi nebol taky husty a tahavy neviem... A teraz ale uz len obcas po cikani ked utriem su tam kusky zlteho ale riedke neviem coho.Som 35tt moze to byt uz ze budem rodit skor ? Dakujem za kazdu radu 😊😊😊😊

deti95060810
8. máj 2019

takéto príznaky bývajú aj 3 týždne pred pôrodom....

ankare
8. máj 2019

No veru, takáto očista zvykne byt pred pôrodom.
To bola isto zátka.
Ja som porodila asi 3 týždne po odideni zátky a to som bola v termíne. Ú Teba by to ešte bolo chytro...
Snaž sa byť v kľude a šetri sa.

lucyluv
8. máj 2019

U mňa boli 2 znaky, bolo mi hrozne zle od žalúdka už 3 dni pred pôrodom a ako som cvičila s aniballom 2 dni pred, z ničoho nič moje nacvičené cm zrazu poskočili bez problémov o riadny kus, bola som totálne flexibilná od spodu. Zátka mi odišla až v deň pôrodu. Ale môže to byť aj pár týždňov pred.

jarca1111
8. máj 2019

no neviem, ci zatka je taka riedka 🙂 ja som hnackovala asi mesiac pred porodom 🙂 zatka bola uplne ako zelatina husta.. na druhy den som porodila.. no kontrakcie som mala cca 12 hodin po odijdeni zatky..