Kedy byť intímne s partnerom po sekcii?

monikafialka
10. dec 2018

Kedy ste prosim mamicky vedeli uz byt intimne s partnerom po sekcii - nemyslim nutne milovanie, kludne aj cokolvek mimo "milovania" - ale s dosiahnutim orgazmu na strane zeny;) ak je aj potrebne s milovanim samotnym pockat - da sa byt spolu skor aj "inak" vsak, alebo nie?? Dakujem pekne.

pininka
10. dec 2018

Keď som prestala krvácať, po prvom pôrode po troch týždňoch.

malinajahoda
10. dec 2018

@monikafialka ja som vydržala celé 600nedelie. Ale ak chcete aj "inak" 😉 zatiaľ, tak sa to dá, pokiaľ nekrvacas, nemáš bolesti a cítiš sa dobre.

tulipan400
10. dec 2018

Ahojte. Aj ja som mala sekciu,a predtym prirodzeny porod, avsak tak,ci tak bolo to szrasne dlho bolestive. Po zasiti hradze,to strasne dlho bolelo viac,ako rok som to velmi citila,tu bolest,ked sme skusali s manzelom pohlavny styk. A pri cisarskom tak viac,ako pol roka ma bolela.

luciannka83
1. jan 2019

Vtedy, ked sa uz ty citis v tom co robis konfortne. Niekomu to nerobi dobre este rok po porode a niekto moze byt fit uz po 3tyzdnoch. Ked nemas bolesti, tak kludne aj hned 😉

monikaondrisova
10. jan 2019

@monikafialka my sme boli s mužom spolu po cisarskom ako 5tyzdnov po... prvykrat to bolo meprijemne fest ale som vedele ze to orvy krat chcem mat za sebou a uz potom to bolo stale lepsie.Mne bolo skor divne byt spolu s naliatymi prsnikmi.Na to som si zvykala dlhsie ako na samotne milovanie po sekcii.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre