Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kedy môžem mať sex po pôrode?

bartaloska
18. mar 2014

kedy najskôr sex po pôrode? treba počkať 6 týždňov?

samasa
18. mar 2014

nie 🙂 nemusíš čakať 6 týždňov... zo mna sa lekár smial, ked som prišla po 6stonedelí, a pýtal sa: sex? ja mu vravím. Pán doktor preboha ešte nie...a on sa začal smiat!!! ženská kdy mu už proboha dáte 😀

erulka77
18. mar 2014

dobrééé aj som sa zasmiala

nanca5
18. mar 2014

Rob ako sa cítiš. My sme skúsili 3tyždne po a v pohode 🙂 . Ale dávaj si pri to tom pozor lebo moja malá bude mať 5mesiacov a ja som v 9 tyždni 😀

diskutujuci
18. mar 2014

ahoj, myslim, ze ked budes mat po porodeta otazka bude uplne bezpredmetna, budes to citit sama a myslim ze nie 6 ale viac tyzdnov pockas 🙂
alebo to cele nechapem a si cerstva mamina a uz ta to laka? potom si vynimka.....
ahoj

tappetty
18. mar 2014

presne tak, podla toho ako sa citis, my sme asi nenormalni ale 2 tyzdne po porode jeden aj prvy, krat a bolo to uplne v pohode, ja som ale bola v poriadku asi 5 minut po porode nebolo mi proste nic,:}}

a ako tu bolo napisane davaj velky pozor na nezelane tehu!!

bianca
18. mar 2014

@nanca5 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a zaroven tlieskam.Zvladas to super

rakheta
18. mar 2014

My sme tiez dva tyzdne po porode.🙂

lennicka
18. mar 2014

@bartaloska podla toho ako sa citis, niekto sa cíti ok uz dva tyzdne po porode a ja som v pohode až teraz, 5 mesiacov po @nanca5 to je úžasne, strasne gratulujem... Ja by som hned mala druhé ;);)

3kolka
18. mar 2014

Po prvom cca 6týždňov a po druhom necelé 2týždne 🙂

luckadominika
18. mar 2014

po pôrode ...budeš to sama cítiť...každá má iné tehu a pôrod 🙂 ked to príde tak to príde 🙂

lucia20
18. mar 2014

podla mna ked sa budes na to citit. ja som necakala ani pri jednom tehu 6 tyzdnov.... pri prvej 2, pri druhej si nepamatam, ale 6to isto nebolo a pri tretej tiez nejake necele 2 tyzdne.

evkakorcek
19. mar 2014

no ja som krvacala uplne cele šestonedelie a ked som už iba tak trošku špinila tak sme mali sex ešte pred skončení 6sto nedelia a nakoniec som dostala zápal krčka maternice (príšerne ma to bolelo) a potom mi gyn. "vynadal" že prečo sme nepočkali 😀 😀 😀 je to na tebe, ale radšej počkaj

denisafono
19. mar 2014

no mna to bolelo aj 8tyzdnov po. A citim aj teraz neprijemne rezanie na jazvach. Ale ja som doslova postopkana a mam aj zrasty.

alexandra1104
19. mar 2014

ked sa na to budes citit mne sestonedelie skoncilo po 3tyzdnoch tak vtedy

olusam
19. mar 2014

4 tyzd. po 🙂

jabadaba
19. mar 2014

nuz, sestonedelie nie je pre srandu kralikom a ako zatazovy test pre partnerstvo, ale ma zmysel zo zdravotneho hladiska. Ale kto ako chce. Kazdy sme si strojcom svojho "stastia", v tomto pripade svojho zdravia.... 😉

tina1988
22. apr 2014

Zienky, mam otazocku ... mozno taka nezvycajna, ale chranili ste sa niejako pri prvom sexe po porode ?? lebo neviem ci mame pre istotu pouzit niejaku ochranu alebo smelo do toho 🙂 dakujem

anuskaaprazko
22. apr 2014

@tina1988 ak chces druhe dieta do roka tak sa kludne nechran 😀

roxy289
26. apr 2014

my vcera prvy krat a super ziadna bolest som skoro 4 tyzdne po porode

inffinity
26. apr 2014

Musis podle sebe jak se citis napriklad my jsme mohli az cca po 6ti mesicich :-/ byla sem sita sakum pikum..

lucinkab
26. apr 2014

no neviem ako vy, na mňa použili 6 balíkov šitia.... v pohode fungujem čo sa týka domácnosti... ale zo sexu mám strach väčší ako ked to bolo prvý raz 😀 😀 😀 😀 takže to zatiaľ odkladám 🙂 ešte aspon 3 týždne 🙂 😀 😀 😀

marikaema
26. apr 2014

V pohode mozes,mne to povedala aj lekarka🙂 ale ak nechces hned druhe tak sa chrante🙂 ja som tiez rychlo otehotnela....mala mala iba rok🙂) po porode sme nejake plodnejasie🙂)

Tu začni písať odpoveď...

Odošli