Kedy po šestonedelí ste dostali menzes?

lili235111
19. dec 2012

ahojte,chcem sa spytat kedy po sestonedeli ste dostali menzes ak nieje dieta kojene/nekojim zo zdravotnych dovodou/,neuzivam ani antikoncepciu.Kedy dostanem menzes?dakujem za odpovede

astazika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jania023
20. dec 2012

ja som sa ich nevedela zbavit a krvacala som skoro 5 mesiacov bez prestavky potom mi daly liky na zastavenie a dalsia prisla cca za 2 tyzdne a potom uz pravidelne chodila

zuzana76
20. dec 2012

po porode som dojcila na poziadanie a prisla 8 mesiacov po porode oba razy

vikusik
20. dec 2012

ja som 4 mesiace po pôrode dojčim a ešte som nemala 😉

dahra
20. dec 2012

Hned po 6 tyzdnoch, to som kojila a maly umele mlieko do roka nepil okrem 2x, ked som bola po narkoze. Inak presne po 6 tyzdnoch po porode som skoncila na chirurgii kvoli slepaku. Operovali ma v utorok a v sobotu dosiel menzes. Mozno to spravila aj ta operacia a tých 12 hodín nekojenia. Inak ten týžden som bola viac - menej na infuzkach, takze aj vyziva nic moc.

jankagun
21. dec 2012

ahoj,ja som mala sestonedelie asi tak 3tyzdne a potom uz nic a o dalsie 3tyzdne som uz dostala mrchu a pravidelne.a kojila som 3mesiace..zavidim mamickam ktore aj rok nemaju kym koja 🙂

chichaa
21. dec 2012

Ja som dostala menzes ked mala dcerka 13 mes..tak som si to vcelku "bez" uzila..ale som dojcila o 100 600 😉

bubka22
21. dec 2012

Dojcila som 2roky, menzes som dostala az potom - 2 roky po porode

olifcek
21. dec 2012

my sa dojcime dodnes... no MZ som dostala, ked mala Olivka 10mesiacov a to sme sa v tom case dojcili veeeelmi casto, nakolko sme 13mesiacov Olivky sme sa dojcili v noci i kazdu polhodku..

denisafono
21. dec 2012

Ja som kojila 4 tyzdne a asi po 2 mesiacoch od porodu prisla mrcha ☹

dzordzy
21. júl 2022

Ahojte môžem sa opýtať ja som rodila 27.5 tri týždne som sa čistila a tri dni nič a potom zasa 8 dní silné čistenie do teraz som menzes nedostala aj keď nekojím stále čakám a nič kedy to príde

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre