Kedy ste mali prvú menštruáciu po pôrode?

mikuca24
13. jan 2013

ahojte mamičky chcem sa spýtať po akej dobe ste mali prvú menštruáciu po pôrode? Ja som rodila v auguste, prirodzene a bez problémov. Aj tehotenstvo som malá celý čas v poriadku teraz sa cítim tiež úplne zdravá nič ma nebolí, ale menštruácia nechce prísť. Kojila som do 07.12.2012 dočítala som sa že ked kojím nemusí sa dostaviť menštruácia ale už vôbec nekojím tak som to očakávala. Prosím napíšte mi vaše skúsenosti, či je to v norme alebo by som mala zbehnuť za gynekologom. Ďakujem za každú skúsenosť a radu :o)

magduska2
13. jan 2013

Neviem ti povedat presne..ale tiez som už nekojila a este som stale menstruaciu nemala niekolko mesiacov...Pride az bude cas 😀

louvre
13. jan 2013

Po vsetkych troch porodoch to bolo okolo 8-9 mesiaca po porode. Aj ked som stale este kojila. Pockaj este mesiac a ked nic, tak radsej skoc k dokimu.

michaela18
13. jan 2013

neboj.ja som dostala 2 mesiace potom ako som prestala kojit.bud rada ,ze nemas a uzivaj si to 😉

ladytt
13. jan 2013

U mňa prišla 9 mesiacov po pôrode. Kojila som aj predtým aj potom ešte. Myslím, že čoskoro príde, keď hormóny dajú do poriadku.

bubka35
14. jan 2013

takmer som nekojila-nebolo mliecko a dostala som po 4 mesiacoch od porodu.

ivonka720
14. jan 2013

ja som dostala po 5 mesiacoch a kojila som 15 mesiacov neboj pridu same nečakane.

marduliena
14. jan 2013

Nemusíš sa báť prídu.

svetlusska
14. jan 2013

ja som dostala kramy hned po skonceni sestonedelia a to kojim uz 8 mesiacov pomaly...u kazdej zeny je to rozdielne.neboj oni dojdu..teda ak nie si opat tehotna 🙂

nikolka2
14. jan 2013

U mna 8 mesiacov po porode 🙂

effien
14. jan 2013

U mna to bolo 8 mesiacov po porode. Kojila som 6 mesiacov, takze to bolo tak 2 mesiace po ukonceni kojenia.

anjelik_majka
14. jan 2013

už si to presne nepamätám, ale po oboch pôrodoch som dostala menštruáciu zhruba po 8 mesiacoch. a to som kojila do 15 mesiacov (syna), resp. do dvoch rokov (dcéru). mám kamarátky, ktoré dostali menštruáciu skôr, iné zase neskôr... je toi fakt individuálne... ale fakt netuším, ako to je keď už nekojíš... síce už mesiac nekojíš, ale ešte sa ti nemusel "znormalizovať" cyklus. skús počkať ešte nejaký mesiac, a potom prípade skoč za dr. alebo mu zavolaj 🙂

fukasova
14. jan 2013

ja som dostala po 2 mesiacoch a stále kojím a to som sa tešila že nebudem mať vôbec počas kojenia

kacena4
14. jan 2013

ja som nedostala a rovno som otehotnela,proste najprv prisla ovulacia 😀 😲 tak mam deti po roku 😉

lucka_or
14. jan 2013

ja som dostala po 6 mesiacoch a kojila som

zanin
14. jan 2013

presne 6 mesiacov po porode u obidvoch a kojila som oboch 23 mesiacov

lubka1983
14. jan 2013

Ja hned po siestich tyzdnoch:/

tetapetra
14. jan 2013

po presne 8m 😀

yvett04
14. jan 2013

Po prvom až po 20 mesiacov (bol kojený 17 mesiacov), pri druhom po 12 mesiacoch a teraz po drobcovi do dvoch mesiacov 🙂 .

zuzuj
14. jan 2013

Počas kojenia, asi v 16m. A ku gynekologovi musíš aj tak aspon raz ročne, tak by som mu to pri tej priležitosti povedala.

bejbinka131
14. jan 2013

nemusí sa báť, ona si ta najde.... 🙂))ja som kojila a mrchu som dostala hned po 6nedeli....a ta pravidelnost...aj cigan chodi lepsie do skoly....ale hormony sa ustalia a potom sa to vsetko upravi...ved co chces...maternica sa asi este spamatava 🙂

tariah
20. jan 2013

Ja som plne kojila, menstruacia prisla 3 mesiace po porode 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre