Kedy vám nastal pôrod po vybratí pesaru?

evulilik
4. mar 2012

Mám krčok skrátený na 3 cm + tvrdnutie bruška ... dostala som pesar magnesiové injekcie a beriem 3x denne magne B6.... v 36 tt vraj bude lekár vyberať ten pesar. Zavádzanie nebolo nič príjemné .. nuž prežila som.. jasne že prežijem aj vyberanie .. len chcem byť pripravená ...je zavádzanie alebo vyberanie horšie ?? A hlavne ako dlho po vybratí môžem očakávať pôrod

Ano a dala som si tu do vyhľadavača vybratie pesaru aj som našla taketo otázky ale je to pre mna nepostačujúce zodpovedanie .... preto som položila túto otázku ... čo najviac skúseností poprosím ... vopred ďakujem

luciferkax
4. mar 2012

Ahoj, ja som síce pesar nemala, ale mala som robenú serkláž. Pri dávaní stehu som spala, no vyberanie malo od príjemného daleko. Tri dni po vybratí stehu som porodila :D ale magnézium mi po ukončenom 35 tt mi už kázali znižovať dávku,... aby som do 10 dní už mg nejedla

sssimi
4. mar 2012

Nemám s vyberaním pesaru skúsenosti, ale i napriek skrátenému krčku a vybratiu pesaru môžeš veselo aj prenášať. Držkaj sa! Za mesiac si už ani nespomenieš, že ťa niečo takéto trápilo 😉

domii15
27. jún 2019

@evulilik vybrali mi ho 35+2 dnes som 37+4 a drzim pokope 😂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre