Krvácenie po šestonedelí. Čo to je?

jaja018
28. jan 2014

Ahojte baby som presne 8 týždňov po porode. Mala som celé sestonedelie take krvacanie slabé s prestávkami. Minulý týždeň som si myslela ze som dostala mrchu, menstruacné bolesti a normálne krvacanie ktoré trvalo 5 dni. Potom bol 4 dni pokoj a na piaty slabé spinenie ale len tak chvíľku na jednu intímku. Zase dva.dni nič a dneska zase spinenie. Je to normálne? Stretla ste sa s takým niektorá, co to je? Na kontrole som este nebola, ale chystám sa tento týždeň.

simca06022011
28. jan 2014

No ja som krvacala takto a nakoniec som skoncila na kyrete, nakolko chvilku to bolo troska, lekar mi povedal ze to nic... dal mi ascorutin a nakoniec zo mna zacalo v meste liat... tak som skoncila rovno na urgente. Vraj ma zabudli vycistit.. ale zase ako vzdy to nemusi byt tvoj pripad, radsej skoc na kontrolu...

magdalenkami
28. jan 2014

ak je to len spinenie a dojcis babatko-maternica sa stahuje a cisti aj mimo menstruacie

salome_82
28. jan 2014

Ja som mala takéto špinenie z antikoncepcie, ktorá sa mohla užívať aj počas dojčenia. Tak som ju vysadila. Keď tak choď radšej na gyndu, môžeš mať aj polyp na krčku maternice.

katkaseiner
28. jan 2014

presne ako salome_82 tiez som mala toto iste po antikoncepcii pocas dojcenia... takze radsej si zbehni za lekarom

saska.t
28. jan 2014

kludne to moze byt aj menstruacia,chvilu trva kym sa to vsetko upravi do normalu,to ze niekto dojci neznamena,ze nemoze dostat menstruaciu hned po sestonedeli.. 😉

jankagun
29. jan 2014

ja som takto spinila/krvacala nie ze sestonedelie ale ja som skoro 9tyzdnov ! ma islo slak trafit,som myslela ze si uz budem davat plienky :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre