Kvôli preeklampsii som mala cisársky. Môžem rodiť ešte prirodzene?

veronikavalen
21. feb 2017

Ahojte mamicky chcem sa spytat ked som 4 roky po porode cisarskym rezom v 36 tt pre preeklampsiu je sanca ze sa da ist prirodzene rodit ? Doktorka povedala ze je to mozne ale chcela by som vediet ci ste mali niektora takuto situaciu dakujem

bienennest
21. feb 2017

@veronikavalen Ahoj, ja som po cisarskom mala normalny porod. Vacsina lekarov ma od toho odhovarala, ze naco si robim ten stres, ale ja som rada ze sa to podarilo. Deti narodene cisarskym rezom statisticky trpia vo vacsom veku omnoho castejsie chorobami dychacich ciest a alergiami (u mojho prvorodeneho sa tato statistika zial potvrdila), takze pokial mozes a lekarka v tom nevidi fyzicku prekazku, urcite skus druhy porod prirodzene.

julka188
21. feb 2017

Ano.zalezi aj od porodnika,ale ja som vola taky pripad,ak sa ti nezopakuje preeklampsia alebo nieco ine
Mna nechavali dcerku rodit prirodzene po sekcii,rozdiel tri a pol roka.nakoniec sa to vsak opat skoncilo sekciou,lebo som sa vobec neotvarala,mala sa tlacila na ranu rezu a nie na krcok a kvoli pevej sekcii mi vraj nic nemohli pichnut,aby som sa otvorila.

veronikavalen
autor
21. feb 2017

@bienennest. Presne tiez ma moja prvorode dcera problemy a velmi chcem ist normalne nech to je bolest akakolvek ale je to prirodzene

tarinka18
21. feb 2017

Ja som po prvom cisárskom ktorý som mala kvôli preeklampsii rodila po 2,5 roku prirodzene - bez vyvolavaciek, lekári nič nechceli urýchliť,všetko išlo mojim tempom a bolo to super.Drzim paste

veronikavalen
autor
21. feb 2017

@tarinka18 dakujem dufam ze sa mi to podari robim vsetko aby som sa vyhla aj preeklampsii 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre