• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Má niektorá z vás zašitý krčok maternice?

27. februára 2017 
Vraj sa neotvaram, len krcok zmakol. Mam aj vytok, ale stale stery negat
10. apr 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,čo sa tyka CS ja neviem ako to meraju :confused: ja len viem,že moj krčok ma 2cm a som na špic otvorena..u mna sa so cerklagou počitalo hned od začiatku,kedže mam už dve za sebou :confounded:
ležim tiež už siedmi tyžden :wink: ale najspokojnejšia budem,ak ma už zašiju,vynosila som dve deti až do 36-37 tt,takže už sa až tak nebojim..sice rešpekt mam :unamused: ja som magnezko napr vysadila,mna s neho bolelo brucho :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
čo sa tyka vytoku,to nemam,ani bolesti chvala bohu :pensive: maly sa ma dobre,rastie ako ma,tak aspon že s tym nema r starosti..ma dosť so mnou :grinning: držim palce,ak už sa dr rozhodne na cerklage,zbytočne neodkladaj :wink: moj nazor :slight_smile:
10. apr 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klobuk dole,lezat pri 4detoch
10. apr 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no maly je dobry,sam sa pohraje,a tolko k nemu vstanem,ak treba...von chodi poobede s mužom,nejako sa da,vlastne všetko sa da,ak sa musi :wink: a ostatne su už velke,tak okolo nich netreba moc behať...a s upratovanim sme to vyriešili,takže ja fakt im max navarim...
10. apr 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ti tvrdne brucho?ja sa serklaze bojim,ma to aj kopu rizik
10. apr 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie,netvrdne....čoho sa bojiš? :confused: nečitaj zbytočne net :wink: ja sa nebojim,šak som to prežila 2x,prežijem aj treti....
10. apr 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Krvacania,mam problem so zrazanlivostou
10. apr 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v 20tt mi robili serkláž, zaujímalo by ma ak vám robili serkláž pri prvom tehu či aj pri druhom, lebo v tom čase keď som ležala na rizikovom mi doktorka povedala že to zvyknú robiť už preventívne :( je to tak???
14. nov 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ktore ste mali problemy s krckom pri prvom tehu a robili vam a serklaz, ako to bolo pri druhom tehotenstve? Tiez bol krcok "problemovy"? Alebo je nejaka sanca, ze krcok bude ok a nebude potrebna serklaz? DAkujem za odpovede. :slight_smile:
25. feb 2012 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziq8 nie pri prvom som bola zašita , pri druhom nie držal krčok v pohode a to som pred druhym tehu bola na plastike krčku takže ho mam skratený a nič druhe tehu ok :slight_smile:
15. apr 2012 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fleury a ako sa prejavuje to napínanie stehu? ja som tiež po serkláži a pár dni do zadu som cítila pichanie vo vnútri v pošve. žeby to mohlo byť to napínanie stehu?
26. jan 2013 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@majkushka ja som mala pri prvom pesar od 28tt,pri druhom takisto len od 30tt.Takže ako kópia
29. jan 2013 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...viem ze tento prispevok bol zadany uz davno, ale nic ine som pocas svojho tehotenstva nenasla ohladom serklaze.. v 24tt ma lekar poslal do nemocnice a tam mi zasivali krcok maternice...o 2 tyzdne som sla domov, mala som kludovy rezim..ale neznamenalo to ze som len lezala, pri 2 rocnom dietati sa to ani nedalo, len som sa snazila byt co najviac v klude...v 37 tt mi na monitore (pasoch) zistili kontrakcie, ktore ja som vobec nepocitovala..tak ma hospitalizovali, rozhodli ze idem rodit..o 15 mi bezbolestne, prestrihli zasitie a o 21 bol maly na svete..takze nezufajte niktora a urcite bojujte..Jakubko mi robi radost, bude mat pol roka a je krasny smejko
10. sep 2013 o 11:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte baby.Tie ktore ste absolvovali serklaz,kolko dni ste spinili po zakroku a akej farby bola krv?
25. sep 2013 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vo Wiki Modrý koník pribudol článok o cerklage/serkláži: http://www.modrykonik.sk/serklaz/
Baby, napíšte prosím svoju skúsenosť do Wiki dole pod článkom. Dik

@ludka77
@matojakub
@anaibib
@bubaczik
@traktor
11. nov 2013 o 12:54  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzulkaba
ahoj, trvalo to asi tak 3 dni a nebola to cisto cervena krv, ale taka hnedkasta...
12. nov 2013 o 12:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby prosim Vas o skusenosti, ktore ste mali za sebou predcasny porod a mali ste vykonanu preventivnu serklaz. Mna to caka bud.tyzden, ale mam strach, aby to neublizilo drobcekovi......
28. jan 2014 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
serklaz vykonana v 23tyzdni v celkovej narkoze, uplne bezbolestne po zakroku, vyber stehu taktiez bezbolestne, vobec sa nemusite bat
14. máj 2014 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
K tej serklazi tolko, ze mne to spravili v 22t. Vobec to nebolelo ani pred ani potom a fakt 3dni sa nepostavit z postele len misa a potom postupne zatazovat, lenze moj doktor ma 2tyzdne po serklazi vysetroval zospodu s rukou co uz nesmel a cele mi to podrazdil a odvtedy krvacam tak uvidime co z toho, ale stehy drzali.
10. aug 2014 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mate niekto podobnu skusenost alebo zarastenebe stehy alebo nejake zrasty????????
10. aug 2014 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury citili ste nieco ked stehy povolovali?mali ste neake priznaky?ja som zasita od 26tt teraz som 31tt a dufam ze to vydrzi aspon do 37
31. aug 2014 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronm. To by aj mna zaujimalo co znamena to pichanie a taka zvlastna bolest kosti medzi nohami.je to tym ze sa maternica roztahuje,mam strach aby mi nepovedal na poradni ze mi povoluju stehy.
31. aug 2014 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sya mne sa zarezaval do krcku, hrozila amputacia krcku, takze mi steh prestrihli, nakoniec som rodila 10 dni pred terminom
1. sep 2014 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sya pokial je to bolest kosti tak je to v pohode, to sa roztahuje maternica...mne uz zacina povolovat steh citim to uz 2 tyzden a to je u mna taka kratka obcasna, pichlava bolest niekde akokeby uprostred posvy, vo stvrtok mi ho ide prestrihnut aby sa sam neroztrhol a to som v 36tt tak som zvedava ako dopadnem,ci hned neporodim lebo krcok uz 1cm :wink: drzim palce nech to potiahnes do konca :wink:
1. sep 2014 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, ako často vam na kontrolách meraju krčok maternice, či sa neskracuj? na každej poradni, t.j. každý mesiac?
17. dec 2014 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alexaba na kazdej poradni
17. dec 2014 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.chcem sa opytat ze ked vyberaju steh tak sa ostava v nemocnici ci len ambulantne ho vyberu ako to vlastne je
2. apr 2015 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ala82 vyberu v ambulancii a mozes ist domov :slight_smile:
2. apr 2015 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzulkaba takze je to taka rychlovka ?a boli to? V ktorom tt ti vyberali a kedy si isla potom rodit.a Dakujem
3. apr 2015 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ala82 ano,trva to chvilocku,len odstrihnu steh a vytiahnu.. Mne vyberali v 36 a hned mi zacali kontrakcie do hodiny..
3. apr 2015 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok