• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Má niektorá z vás zašitý krčok maternice?

8. mája 2017 
@zuzulkaba boze.ja sa tiez chystam ze hned pojdem do nemocnice.mne ho zasivali lebo z 2,5cm sa v priebehu dvoch tyzdnou spotreboval,bol makky a uz som bola otvorena aj z vnutra aj z vonku.ani lezanie v nemocnici nepomohlo.ktomu aj to tvrdnutie a bolesti zo spodu.a aj uz mam jeden porod v 36tt.no uvidime ci to vydrzi.ja sa len bojim aby nepraskol skor,bolelo to vytahovanie?a to nijak neumrtvia?
3. apr 2015 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ala82 steh ti nepraskne,maximalne sa trosku zareze,ale to by si citila,ze ta to boli.. Neumrtvuje sa nic,len strihne a vytiahne..boli to,aspon mna to bolelo.. Ale tak nic ine sa neda robit,len vydrzat.. Drzim palce
4. apr 2015 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamičky,
Dobrý deň. Volám sa Radka Majcherová a som študentka 3. ročníka bakalárskeho stupňa štúdia Fyzioterapie v Prešove. Chcela by som Vás poprosiť o pomoc, keďže cieľom mojej bakalárskej práce s názvom Pilatesove cvičenia a ich vplyv na pohybový systém u žien v období tehotenstva, je porovnanie výskytu negatívnych príznakov u žien, ktoré Pilates cvičili a ktoré nie. Prieskum je vo forme elektronického dotazníka, konkrétne vytvorený pre mamičky, kt. Pilates necvičili. Týmto by som Vás chcela veľmi poprosiť o jeho vyplnenie. Každý jeden vyplnený dotazník mi veľmi pomôže. Teda, aby som to zhrnula je venovaný všetkým mamičkám, kt. necvičili žiadne cvičenie počas tehotenstva a týka sa výskytu negatívnych príznakov počas tehotenstva.
ĎAKUJEM VÁM VEĽMI PEKNE a prajem krásne sviatky.

Link na dotazník: http://www.survio.com/survey/d/M9O1X6F9N9P6F2L2S
5. apr 2015 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý večer maminky chcem sa spýtať približne koľkem týždni može byť zošity krčok maternice ďakujem
13. júl 2015 o 21:45  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý večer maminky chcem sa spýtať približne koľkem týždni može byť zošity krčok maternice ďakujem
13. júl 2015 o 21:53  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liviaolsovska mne zasivali v 19tt...nekde o tyzden...ale zaklad je aby si.nemala.ani.najslabsie.kontrakcie
13. júl 2015 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciferkax ja som práve že už 30 týždeň
13. júl 2015 o 22:02  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liviaolsovska zalezi od.lekara... v takom stadiu daju skor pesar ako steh... chcu ta zasiva
13. júl 2015 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciferkax A to je čo prosím vás pekné pesar lebo nerozumiem tomu keďže som prvom rodička
13. júl 2015 o 22:08  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň čo prosím vás znamená cervicometria mám 16mm A doktor povedal že mám si ísť poležat do nemocnice myslíte že tam budú až do pôrodu
14. júl 2015 o 09:21  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj ake zmeny po serklazy ste mali, myslim neaky vytok alebo tak?
18. júl 2015 o 09:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@liviaolsovska znamena to ze krcok sa ti skratil na 16mm a ci budes lezat zalezi od toho ako bude dalej reagovat vela stastia
18. júl 2015 o 09:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina084 ja som nemala ziadne. Par dni som mala.jemne lrvacanie ale vraj je to bezne...
18. júl 2015 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciferkax ja mam taky hlienovy vytok ale vraj je to normalne, kolko to tahate po zasiti aky mas prosim ta rezim?
18. júl 2015 o 14:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina084 ja uz som tehotna zase..serklaz som mala pred styrmi rokmi..potiahla som do 37ty..nebola som v nemocnici..doma som mala kludovu rezim..ale aj som sa presla..aj.navarila
18. júl 2015 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Do kolkeho týždňa sa to môže zašit krčok maternice
18. júl 2015 o 17:04  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa zda ze v tvojom tt sa uz asi nezasiva este mozno ked tak pesar.
18. júl 2015 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím vás A to ako sa dáva pesar uspia vás nikdy som to nemala preto sa pytam
18. júl 2015 o 17:21  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liviaolsovska pesar na ambulancii pri gynekologovy ale zalezi na lekarovy
18. júl 2015 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A boli to keď sa to dáva ďakujem
18. júl 2015 o 18:21  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to neviem.si myslim ze nie len to moze byt trochu neprijemne.skus pohladat diskusiu mala by tu byt
18. júl 2015 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liviaolsovska a aky mas vlastne nalez co ti povedal lekar
18. júl 2015 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem za info inak môžem si to aj sama vypítat aby my ho zaviedli keďže nechcem tráviť celé tehotenstvo nemocnici ďakujem
18. júl 2015 o 18:30  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ala82 mám papier napísané prosím O hospitalizácie nález cervicometria 16mm
18. júl 2015 o 18:32  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liviaolsovska musis vela odpocivat nic tazke nerobit a ked sa to nebude zhorsovat tak do nemocnice.skus sa porozpravat z lekarom.ale mas celkom dobry tyzden a hlavne ze niesi otvorena.ja som mala serklaz a skoro stale som bola v nemocnici.a ku konci som bola tam cely mesiac pustili ma az po porode.lebo k otvaraniu sa my pridruzili aj kontrakcie.
18. júl 2015 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doktor moj povedal len toľko bež na Myjavu promarovi nech na teba kukne A to bolo všetko
18. júl 2015 o 19:20  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liviaolsovska aha.ved skusit tam mozes ist mozno ta poslu domou a mozno si trochu oddychnes.taky tyzden mozno.
18. júl 2015 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liviaolsovska robi sa to v narkoze..necitis.nic :slight_smile: mozno ti to zrobia aj.na poziadanie ale vzdy ke.riziko ze ti steh krcok podrazdi alebo sa ti vratia kontrakcie a ostanes lezat v nemock e do konca
18. júl 2015 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
serklaz pod narkozou a pesar normalne nazivo :slight_smile: serklaz trva takych 15-30minut
18. júl 2015 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Serklaz som uz mala pesar este nie preto sa pytam ci to robia pri narkoze alebo nie no uvidim co mi povedia
18. júl 2015 o 20:12  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok