Má význam zaobstaranie si aniballu?

4444mono4444
18. máj 2021

Dobrý deň,chcem sa spýtať na pomôcku Aniball....Asi najviac ma zaujíma či je to dobrá vecička? A trošku intímnejsia otázka ...či budem mať vagínu ako predtým ?či sa všetko stiahne 🙄ďakujem .

janka95
18. máj 2021

Za mňa super. Pôrod bez dakeho väčšieho nástrahu iba 1 stich som mala čiže som.po pôrode fungovala ako by nič. A ano všetko sa upravilo. Čiže ja odporúčam. 🙂

jolikaa
18. máj 2021

@4444mono4444 ak budes cvicit s citom, tak sa vsetko vrati do normalu. Urcite to odporucam, ako priprava na porod velmi pomoze.

daom
18. máj 2021

@4444mono4444 ja takisto odporucam vsetkymi 10, naucis sa aj ako treba tlacit, ja som nacvicila 28cm, malá mala obvod 32 a bola som bez jedineho stehu. Tri hodky po porode som behala jak srnka. Neboj vsetko sa vrati do povodneho stavu.

4444mono4444
autor
18. máj 2021

@daom neviem ako vy žienky ....ale ja sa strašne bojím pôrodu...asi najviac či ho vytlačiim ale ako viem aj tak ho výberu 😅no aj tak...a aj toho ako to tam dole bude vyzerať 🙄

daom
18. máj 2021

@4444mono4444 vies co ja som si cele tehotenstvo predstavovala, ze pridem, odrodim. A tak aj bolo, do 2h bola vonku. Bolest neskutocna, ale to das, vsetky sme to dali. Treba sa hlavne dobre nastavit.

fifina75
18. máj 2021

@4444mono4444 zdravím, ja som nacvičili Max.18cm aj to občas pri vytlačení som krvácala, moc mi to teda nešlo deň tam som mala z toho aj depku... pôrod bol nakoniec rýchly, mala som aj nástrih a šitie, ale do 3 dni som bola fit, ktovie či mi to pomohlo

kiki68
19. máj 2021

Za mna urcite ma. A ako tam dole som ako predtym a hlavne bez jazvy a inych kozmetickych defektov.

kiki68
19. máj 2021

@4444mono4444 tak potom chod do toho , Lebo mne to presne tento strach odburalo. Nacvicit pred porodom 32cm a clovek vie, ze to zmakne a to dieta mozno urobi len drobne skody. Nastrih mozes zakazat spravit a povedat, ze ok, radsej male natrhnutie. Lebo nejaka moji trhlinka je naozaj ze nic. Ja som vnutri ani na krcku nemala ani skrabanec, vonku malinku trhlinku na 3 stehy. Nemam z toho ani jazvu. Ako neni nic vidiet. Dieta malo 3,7kg a 53cm. Ziadne drobatko to nebolo. Tlacila som ho 50 minut alebo kolko von. Velmi dlho a bez kontrakcii skoro. Takze za mna odporucam, hlavne som vedela ze kde to dieta je a uz som vedela, ze ok uz len par krat to dotlacim a bude vonku. Aj tak bolo.

kristina0103
19. máj 2021

prosím Vás a kedy ste začali cvičiť? Budem si to vedieť aj zaviesť tam dole? 🙂🙂 ja mám strach už z tohto

jolikaa
19. máj 2021

@kristina0103 ja som zacala az ukonceny 36tt a bol to neskutocny boj, vsetko dole bolo stiahnute a musela som ho zavadzat vyfuknuty a poskladany.

kristina0103
20. máj 2021

Boze :(

kiki68
20. máj 2021

@kristina0103 ja v 34tt , lebo lekar ze v 38tt pojde von. A isiel az 40+6 😀

1mina
20. máj 2021

je to urcite super vec, len za seba by som radila kupit az pri konci v tom tyzdni ako sa moze zacat ked uvidite ci bduete moct cvicit 🙂 totiz ja som sa v obidvoch tehotenstvach zacala otvarat po 30tyzdni cize som mala taketo veci zakazane a ovidve som rodila v 37 🙂 takze keby kupim skor tak by som zbytocne drahu vec kupila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre